Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva lenne megmondani nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva lenne megmondani nő létemre egy munkatársamnak, hogy nagyon vonzónak találom? Hogy csináljam? Nagyon izgulok, hogy esetleg visszautasít.

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok érte, a személyisége is nagyon bejön és fizikálisan is vonz...

20L


2014. aug. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mondd el neki cakkpakk és ennyi.:)
2014. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyesmit ne mondj, tök nevetséges:D inkább mondd neki, hogy menjetek ki együtt az étterembe aznap, vagy munka után egy koktél.:) ebből is tudni fogja és nem is égő.
2014. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég laza fazon, félek, hogy kinevetne... :DD

De hátha sikerül.

2014. aug. 17. 18:09
 4/7 Kerida ***** válasza:
100%

Hát több módja is van, ha enyhíteni akarod a közlendőd élét.

Pl. ha témába kerül, akkor őt hozzod fel példaként, hogy ő teljesen bejön.


Vagy ha beszélgetsz vele akkor megmondhatod, hogy szívesen vennéd, ha lenne egy olyan fiúd mint ő, mert nagyon vonzó.


Nekem is volt egy olyan kollégám aki bejött és mindig ugrattam vele, hogyha becsődöl a párkapcsolata akkor hozzám hozhatja a szexi hátsóját én nem dobom ki :P

És napi szinten oltottuk egymást oda-vissza, hogy melyikünk a csinosabb, szexibb. :D

2014. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerida ***** válasza:

Amúgy elveheted mindig a komoly dolgok élét, ha lazán közlöd, vagy viccelődve és próbálod is annak beállítani.


Ezek simán bele szoktak férni munkakapcsolatokba.


Csak az eljén nehéz, de ha ráérzel, akkor könnyedén megy már, és nem kell izgulni azon, hogy most ciki-e vagy sem, szerelemi vallomás-e vagy sem :D

2014. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ink hivd el valahova. Lehet neki (se) jönnek be a nyomulós csajok.


off: Nekem miért nincsen ilyen munkatársam, mint te? D:

2014. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most mi a probléma? ő is lány, vagy min vacakolsz? :/
2014. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!