Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves lányként titeket...

18 éves lányként titeket mennyire fogtak a szüleitek?

Figyelt kérdés
Pl. ha a barátotoknál akartatok aludni?
2016. okt. 5. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire, amint betöltöttem a 18-at, kivágtak otthonról.

Az ok: elvált pasival (26 éves) jöttem össze, nekik meg nem tetszett.


Azóta legalább nem szólnak bele semmibe.

2016. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Időnként megkérdezték, ha szóltam, hogy ott alszom a barátomnál, hogy minek. Mondtam, hogy azért, hogy ott is legyünk vagy, hogy csak és ezzel le is tudtam a dolgot.
2016. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát 1 év járás után 18 évesen még nem engedték hogy itt aludjon, aztán pár hónapra rá már igen, mert különben egyedül kellett volna hazajöjjek éjjel:D Másban nem igen, mondjuk nem vagyok az a bulizós, lázadós fajta, a társasági tevékenységeim akkor is maximum abból álltak hogy közeli barátokkal beültünk egy kocsmába beszélgetni minimális ital mellé. Nem tudom mi számít korlátozásnak, nem igazán akartam olyat az együtt alváson kívül amit nem akartak megengedni.
2016. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. 16 éves koromtól kezdve simán ott aludhattam a barátomnál, eljárhattam bárhová. Mindig megmondtam, hogy mikor jövök, és kivel leszek.
2016. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 éves. 14 hónapja vagyunk együtt a barátommal, kb két hónap után aludhattunk egymásnál, de csak hétvégén és a szünetekben. Anyukám szokta kérni, hogy nálunk és náluk is ugyanannyit legyúnk, hogyha egy hétvégén pénteken és szombaton is náluk alszunk, akkor utána nálunk kell. De csak ennyi. Suliba nem mehetek tőlük (kétszer mondjuk volt ilyen az előző tanévben, de azért, mert az osztállyal színházba mentünk, éjjel értünk haza, és nem volt busz (nem egy suliba járunk, csak meghívtam).
2016. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!