Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Romániában szeretnék élni. De...

Romániában szeretnék élni. De ott találnék munkát? Sikerülne boldogulnom?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 20:31
 1/6 anonim válasza:
94%
Eloszor is azt kell tudnunk h mit dolgozol.
2016. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Vávj bele. Románia egyre fejletetteb. Mo. Pedig csak épül lefele
2016. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert romania megis eleg nagy terulet... Erdelyen kivul alap a folyekony roman nyelv, de igazabol barhol kell ha normalis munkat akarsz.
2016. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
onnantól kezdve hogy a románok meg a magyarok utálják egymást, nincs miről beszélnünk. inkább eriggy lengyel testvéreinkhez.
2016. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Én mint Román állampolgár azt javaslom kerüld Romániát . Én már 3 éve külföldön vagyok szóval semmi lehetőség Romániába ráadásul még parasztok is egyes románok az olyan emberekkel akik magyarul beszélnek. Havi fizu Max 70.000 Ft és kemény meló...
2016. okt. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy azert nehez valaszolni, hogy fogalmunk sincs milyen szakmad van es hogy milyen nyelveken beszelsz. Az egyertelmu, hogy roman nyelv ismerete nelkul a legtobb munkahely kiesik. Ha beszelsz angolul, nemetul vagy valami mas nyelven, akkor van eselyed jo allast talalni, de csak magyar nyelvvel szerintem eselytelen.
2016. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!