Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc városod? És...

Melyik a kedvenc városod? És miért?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Itthon: Debrecen, mert egy élhető, szerethető, pont nekem megfelelő mértékben nyüzsgő város. Szerettem ott élni.

Külföldön: Rengeteg van ami nagyon tetszik. Talán Varsó volt rám a legnagyobb hatással. Ami még favorít: Gyimesi falvak, Omis, Prága, Karlovy Vary, Nagyszeben, Velence (olasz), Tihany, Heiligenblut, Hallstatt....és még sok :D

2016. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Gyöngyös és mert csak :D
2016. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Tihany bekeveredett külföldre :D na mindegy :D Itthon még Örtilos tetszett nagyon, Szentendre, Pécs
2016. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Oslo.

Hahahahaha.. Ez nem kérdés. :D

2016. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Bécs.Azért mert már kis koromtól oda szoktunk járni, és nagyon a szívemhez nőtt.Meg ott van Schönnbrunn meg egy csomó hely amit nagyon szeretek.
2016. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Budapest. Itt lakom. Nem tudom pontosan miért. Én a városokat szeretem, a falvakat nem, szeretem a nyüzsgést, ha sokan vannak és itt minden megtalálható: mozi, színház, koncerthelyszínek, boltok, bevásárlóközpontok, állatkert, uszodák, parkok és még sorolhatnám. Néhány hely nem a legjobb és legbarátságosabb meg lehetne kicsit tisztább si, de összességében nincs vele bajom. A város és a fények este gyönyörűek. És itt szinte bárhova el lehet jutni tömegközlekedéssel, ez is plusz pont.
2016. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországon belül Budapest és Szeged.

Külföldön pedig (ahol eddig jártam, nyilván azok közül) Prága és Barcelona.


Hogy miért? Nem is tudom igazából, csak úgy megfogott bennük valami, szerintem nem lehet elmagyarázni. Szeretem a hangulatukat.

2016. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Eddig Budapest, Prága és Athén tetszett legjobban a városok közül, amikben jártam.
2016. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Itthon Budapest. Egyszerűen gyönyörű város szerintem. Minden reggel munkába menet elmegyek a Margit hídon, és gyönyörködök a látványban. Nézem a Parlamentet, a Budai Várat, a Dunát. Reggel abban a félhomályban, egészen elképesztő.

A másik kedvenc városom London. Egészen kiskorom óta. Nem tudom megmagyarázni miért. Mikor eszembe jut vagy képet látok a városról, olyan érzés tör rám, mintha honvágyam lenne, pedig sosem jártam még ott.

2016. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Soproniként Sopronra szavazok, egy élhető város -bár mostanában már csak akkor ha valaki Ausztriában dolgozik. A városnak van egy nagyon jó történelmi hangulata, közel a természet, gazdag kultúra és többnyire tudatos emberek lakják.


Külföldön Prága, főleg tavasszal gyönyörű, jó a konyhájuk és a söreik.

2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!