Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc városod? És...

Melyik a kedvenc városod? És miért?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet. Budapesten kívül nem nagyon tudok általam ismertet mondani, de Bp. se kedvenc. Átutazóban voltam sokban, Keszthely, Szombathely, Zalaegerszeg tetszett. Ha falut kérdeztél volna, akkor Sármellék és körzete.
2016. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs, és én is Soproni vagyok, de erre a városra nem szavaznék soha az biztos.
2016. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 chessmaster válasza:
100%
Tata .A tavak miatt a környező erdők mezők miatt.Jókat lehet kerékpározni futni az öreg tó körül, és a környéken.Nyugis hangulatos kisváros.
2016. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
"Lehet, hogy napjaim máshol kell élnem, de veszprémi leszek, míg folyik a vérem !"
2016. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeged és Amszterdam.
2016. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, Győr, Veszprém, Sopron, Szombathely.

Külföldön meg: Krakkó, Torun, Gdansk, Pozsony, Wachau, Isztambul, Mersin, Tarsus.

2016. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Románia:Nagyvárad,Margitta.

Anglia:London

Itthon:Budapest

2016. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Salgótarján,és miért?Mert itt nőttem fel és éltem át mindent....bár a városnak már nincs olyan hangulata mint régen én mégis szeretem!
2016. okt. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hazai városok közül, nekem Szombathely és Budapest a kedvenceim. Szombathely azért, mert egy tiszta szép rendezett város, odajárok egyetemre, rengeteg szép emlék köt hozzá. Budapestet pedig a nyüzsgés, koncertek miatt szeretem. De ezen kívül még Pécset is szépnek találom.

Éltem Sopronban is, maga a város nem csúnya, de szerintem nagyon nem élhető, iszonyat árak vannak ami az albérleteket illeti, lakásvásárlásról nem is beszélve. Tényleg úgy éri csak meg ha az ember Auszttriában dolgozik.

2016. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Itthon: Budapest, mert itt születtem, és szépnek látom.

Külföld: Dubai és Sharjah. Az Emirátusokban éltem 1 évig, és imádtam minden négyzetcentiméterét, a hétköznapi életet.

2016. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!