Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerülöd a kövér embert a repülőn?

Kerülöd a kövér embert a repülőn?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:

"A testület a kereskedelmi társaságok repülőgépeivel nem foglalkozott, mert nem fordult még elő olyan baleset, amelynek vizsgálata során arra a megállapításra jutottak volna, hogy valamelyik utas a súlya miatt vált áldozattá. Nora Marshall, a tanács főtanácsadója szerint ennek megvan ugyan az elvi jelentősége, de a balesetek vizsgálatával foglalkozó szakemberek az életben még nem találkoztak vele."

Ennyit az egész cikkről, és a kövér emberek hatalmas repülésbiztonsági veszélyességéről. A turbános embertől jobban kell félni, mint a kövértől.

2012. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a repülőt s kerülöm messziről.
2012. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy nehezebb ember teljesen kitölt egy ülést, akkor az nagy valószínűséggel nem úgy fog viselkedni ütközés esetén, ahogy azt tervezői eredetileg elképzelték"

Na ezen a mondaton elgondolkodtam fél percig.

Repülő--ütközés??? Ha egy repülő ütközik bárminek is,ott már régen mindegy hogy kövére vagy vékony ember ül melletted.Akkor is halott vagy.

Az autóban meg nekem szintén mindegy,hogy kövér ül vagy sem.Nem utazom idegenekkel egy autóban.

Egyébként az al-Káida tagoktól jobban félnék.

2012. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: Mert bedőlsz a katasztrófafilmeknek. Ha biciklire ülsz, kisebb az esélye, hogy élve megérkezel az úticélodhoz, mint repülővel. Egy Budapest-Madrid repülőút kb. annyira veszélyes, mint Budapest-Békéscsaba vonattal. Ha Budapestről a Balatonra autóval mész, nagyobb kockázatot vállalsz, mintha Teheránba mennél repülővel.
2012. máj. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fel nem ülök soha repülőre,mert akkor tuti hogy lepottyan :)kísért a balszerencse.még a buszon is kerülöm a kövér pacákokat.nem lehet elférni tőlük a székbe.nem is beszélve a balesetről.senki nem akarja h rázuhannyon 1 mázsa.
2012. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen lobbi célja az, hogy az emberek ne üljenek repülőre. mert ugyebár van egy halom katasztrófafilm, ami repülőgép-szerencsétlenségeket mutat be, vagy pl ott van az a műsor a Natgeon, ami szintén ezzel foglalkozik.


én speciel egyáltalán nem félek a repüléstől, főleg mióta végigszoptam egy 24 órás buszutat Görögországba :D

ha arányaiban vizsgáljuk a dolgot, akkor a repülés még mindig a legbiztonságosabb. azért van akkora hírverés egy lezuhanás körül, mert egyszerre sok ember hal meg. autós balesetben naponta többen halnak meg a világon mint repülős balesetben egy egész év alatt.


engem sosem tudtak ilyennel riogatni. ennyi erővel üljünk otthon egy steril szobában és netről rendeljük még a wc-papírt is, mert mi van, ha a boltba menet a fejünkre esik egy tégla.

komolyan mondom, annyira röhejesek ezek az ok nélkül pitsogó parázó emberek.

akik meg nonstop fosnak a repüléstől és szajkózzák, hogy ők bizony soha fel nem ülnének egy gépre, sztem előbb próbálják ki, aztán magyarázzanak.

2012. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3!

Szerinted landolás után miért mondják be, hogy a teljes megállásig maradjunk a seggünkön?

Mert a kifutópályákon is lehet ütközni más gépekkel, utasszállító busszal, pálya-autókkal...

2012. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 07:18

Azért mondják,mert ha az ember nem a fenekén ülne hanem elkezdene mászkálni,ugrabugrálni akkor könnyebben eleshet egy hirtelen fékezéskor.Ez pedig a repülőtársaságnak igencsak sok pénzébe kerülne ha egy utas kéztöréssel beperelné..Nem ütközik össze semmivel landolás után,mivel a pálya szabadon áll ha egy gép leszáll..Azért nem fognak egy irányító toronyban elaludni.

2012. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, tavaly pont Ferihegyen volt ütközés.
2012. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!