Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van egy hatalmas kátyú az...

Van egy hatalmas kátyú az úton amit kikerülni se lehet. Nyomhatok előtte egy kövér féket?

Figyelt kérdés

Megy a forgalom 50 es tempóval. Mindig arra járok, és van egy sor, hatalmas kátyú. Akkorát ütött a kocsin múltkor mikor bele mentem 50-nel, azt hittem besza...

És kikerülni se lehet mert át kellene menni félig a szembe sávba, meg másik oldalt kerítés van.

Megtehetem azt, hogy megyek szépen 50-nel, és nyomok előtte egy erős féket olyan 30-20 ra?

Belém fognak hátulról szállni mi?



2013. márc. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem satufékezni kéne. óvatosan is lehet, csak azt már a 70-es IQ-ddal nyilván nem találtad ki
2013. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A közlekedési viszonyoknak megfelelően kell vezetni. Okosabb ha korábban fékezel. Nem satut!
2013. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig arra járok, és van egy sor, hatalmas kátyú."


Vazze!

Ha ezt eleve tudod, akkor miért is akarsz hirtelen satuzni??

Sötét vagy kissé?!

2013. márc. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni hogy nemcsak én vagyok sötét.☻
2013. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz erősen fékezni, ha előre tudod hol lesz az úthiba?

Nyugodt fékezéssel lassíts ameddig akarsz aztán gurulj át a kátyún. Csak közben már ne fékezz!

2013. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hol az úthiba, lassíts le előtte időben. Satuzni mindig kockázatos, akkor már jobb, ha úgy, ahogy vagy, belemész a kátyúba - csak ha már benne vagy, ne fékezz tovább.
2013. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bajer ***** válasza:
Nyomhatsz satuféket, úgyis mindig a mögötted jövő a hibás ha beléd csúszik. Megfelelő féktávot kell tartani (akár 200 métert is). Ha rám hallgatsz a satu előtt bekapcsolod a vészvillogót, talán időben eszmél a mögötted jövő. Miután túl vagy a kátyún, kikapcsolod.
2013. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!