Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az az egy mondat amit...

Melyik az az egy mondat amit valamelyik ismerősöd/barátod/tanárod. Stb. mondta és amely a legnagyobb hatással volt rád életed során? Nemet és kort írjatok lécci, valamint a személyt aki mondta!

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt pénzügyi tanárom mondta: "Keménynek kell lenni ebben a kemény világban."

20L

2016. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt,szinte minden héten.Anyám ilyeneket mond: ,,De jó lenne,ha egyik reggel felébrednék és nem lennél itthon".Vagy apám is sokszor ilyeneket mond: ,,Ha tudtam volna,hogy ilyen leszel,nem hagytam volna,hogy megszüless".Minden nap sírba akarnak küldeni,szóval konkrétan nincs olyan szó vagy mondat,ami megmaradt volna bennem,mert annyi mindent mondtak már...
2016. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"a jó ember akkor is helyese cselekszik ha senki sem lása vagy jutalmaza érte"

napközis tanáromtól halotam 9 évesen ere épitetem minden erkölcsi szemléletemet a továbiakban"


azta k..rva ez már helyesírás...

2016. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na igen a helyes irásomat az emlitett tanár sem dijazta sosem
2016. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is baromira szerettem a törit, készültem is az órákra rendesen, de jelentkezni nem nagyon szoktam. (Gimiben már sokan csak bekiáltják a választ, én meg borzasztóan halk vagyok és annál nincs gázabb, amikor senki sem hallja meg, hogy beszélek)

Szóval 7.-esként, év vége felé volt a következő:

Az ókori görögöket foglaltuk össze és a tanár feltett egy kérdést. Emlékeztem rá, hogy még a természetföldrajznál említette. Csöndben figyeltem az osztályt, de senki sem szólalt meg, így megkockáztattam hogy jelentkezem. Jó lett a válaszom és a tanár ezt mondta: ,,Látjátok, figyeljetek jobban arra a kislányra, mert okosakat mond"

Igazság szerint ez az, ami nagyon megmaradt bennem

18/L

2017. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!