Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemed, és...

Milyen színű a szemed, és mennyire szereted?

Figyelt kérdés
Nekem zöld szemem van,és nagyon imádom!
2016. okt. 9. 23:00
1 2 3
 1/25 KecskeShajt újra! ***** válasza:
Barnld!
2016. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Barna, szeretem mert nem annyira bántja a fény mint a világosabb szeműeket:D
2016. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
34%
Kék, imádom, egyedül télen okoz kellemetlenséget mikor a hóról visszaverődik a fény, az kicsit odatud csapni a retinámnak, de mindig elhiszik amit mondok ha a szemembe néznek, úgyhogy imádom nagoyn :D
2016. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Zőőőd, és semmi bajom vele, de lehetne inkább barna. :D Oszt lány vagy férfi a kérdező? :D
2016. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szeretem,mert különleges színkeverékek egyvelege a szemem. Talán tengerzöld, másnak szűrkészöld, kékeszöld.... -ezt a " szembogár"-körüli élénksárga napraforgó alakú forma okozhatja.

Igazából leírni nem is lehet ,pontosan a színét.

2016. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Barna és nem szeretem. Én zöldesebb árnyalatúnak látom amúgy, de mások szerint sima barna..

Sokkal jobban szeretnék világoskék szemet, az olyan különleges és tekintélyt parancsoló. Ráadásul mindenféle hajszínnel jól néz ki..

Egyébként még nem hallottam ilyenről, hogy a kék szeműeket jobban bántaná a fény :o Nekem, mint már kiderült, barna szemem van, még is kiég a retinám télen a hó csillogásától xD Meg úgy alapból elég érzékeny vagyok a fényre, de azt hittem, a kék szeműeknél is vannak fényre érzékeny és kevésbé érzékeny emberek.

2016. okt. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Barna nagy és szeretem. :)
2016. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én világító kék szemekkel születtem, de pár hónap alatt zöldesbarna lett.
2016. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Zöld, olyan kék és szürke beütéssel, világosabb. Szerintem szép színe van, de nekem a sötétebb szemek jobban tetszenek. Azért szeretem a szemem, remekül látok vele, sötétben és szürkületben kicsit rosszabbul, mint az átlag, de pl. a színlátásom kitűnő.
2016. okt. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Barna és szeretem :D
2016. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!