Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan telt a napod?

Hogyan telt a napod?

Figyelt kérdés
Meséld el ha gondolod.:)
2016. okt. 10. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Unalmasan. 7:00-kor keltem, 7:40-kor indultam munkába, 8:30-kor kezdtem dolgozni...de csak szenvedtem és csajokkal dumáltam telefonon, meg neten olvastam híreket. Délben lementem enni a céges kajáldába...aztán vissza munka. Henyélés tovább...zenehallgatással. Majd 3 felé kicsit levegőztem teraszom a tetőn. Aztán aláírtam a jelenlétit, leadtam a mappákat személyügyön. 4-kor pedig leléptem egyből.

23F/vállalati manager asszisztens

2016. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy, délben keltem, ettem sírtam eggyet majd szenvedtem kicsit, azóta gépezek
2016. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szarul.
2016. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Monday... Ennél már csak jobb lehet.
2016. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nem ismerlek, de jo ember lehetsz. :) Reggel felkeltem es elkeszultem, bementem nulladikra ami tesi, a suliban elegge unalmas volt, de elmaradt egy tori temazaro. :) Suli utan az egyik baratommal hazajottem, es eves utan lementunk a buszmegalloba hogy atmenjek hozza. Otthon hagytam a diakimat, szoval hazaszaladtam erte. A kovetkezo buszt lekestuk (ket busszal kell menni), es csak fel ora mulva jott a kovetkezo, addig elmentunk egy boltba. :D Naluk ettunk, es elmentunk a jatszoterre, setaltunk, twistereztunk szoval elvoltunk. :) Kb haromnegyed oraja vagyok itthon. Neked? :)

14/L

2016. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fázósan. Itthon dolgozom, de csak 17 órakor kezdek fűteni, mint ha ekkor érnék haza a munkából.
2016. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1. Ennyire rossz ez a munka? Ez mindig is érdekelt.

#2., #3. Miért? :(

#4. Jogos:D

#5. Örülök hogy jó napod volt:) Viszonylag jó napom volt, köszönöm kérdésed:)

2016. okt. 10. 19:05
 8/10 A kérdező kommentje:
#6. Ne is mondd, alig várom a nyarat:(
2016. okt. 10. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:

3


mert utálom az életemet

2016. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna , hogy itt ilyen kérdés is van :D Még a barátnőm sem kérdezi meg tőlem , hogy milyen napom van :D Délben felkeltem , és elkezdtem készülődni , utána mentem a suliba :) Elég siralmas volt az a 4 óra elektrotechnika , de egy kis szenvedés után hazaértem... Utána egy kis veszekedés várt , és itt vagyok , nem volt valami érdekes :S Most mondtam fel nem rég és sulizok megint , így nem sok minden történik velem :) 20/F
2016. okt. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!