Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár előtti...

Programozott császár előtti utolsó napod hogyan telt otthon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7-kor keltünk a 4 evesemmel, reggeliztunk, oltoztunk, utána a játszottunk én főztem Ő aludt, játszott. Sétáltunk, aztán éves, fürdés alvás. Teljesen átlagos nap:)
2015. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Átnéztem a kórházi csomagot.

Hajat mostam, mert tudtam, hogy pár napig képtelen leszek rá.

Beszélgettem a két kisfiammal arról, hogy én elmegyek, és nemsokára hazajövök a kistesóval, és hogy az milyen jó lesz.

Este lazítottam, neteztem. Meghagytam a legjobb barátnőmnek, hogy mit írjon ki a facebookra-ra, ha megvan a kicsi. :))

Kiokosítottam a férjemet, hogy kell tejfakasztó teát főzni, és hogy miben hozza majd be nekem a kórházba.

Igyekeztem korán ágyba bújni, mert 7-kor kezdődött a műtét, s még hajnalban el kellett vinni a két kicsit a mamához.

2015. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugy volt programozott csaszarom, h elotte 1 oraval dontottek el, h megcsinaljak. 2 honappal kesobbre voltam kiirva ugyanis, de ikrekkel voltam terhes es a pici fiamnak elfolyt a magzavize mar 4 nappal a mutet elott, ugy be kellett fekudnom a korhazba. 4 napig minden rendben volt, m meg senki nem allt keszen a megszuletesre. Aztan 4 nappal kesobb a kisfiam ki akart jonni, beindultak a fajasok, viszont egyikuk sem volt befordulva...ugyh azonnali hatallyal dontottek a csaszar mellett. Amugy annyira hirtelen jott maga a korhazi befekves is, h a parom hozta utanam a szukseges dolgokat :D Keszulni sem volt idom. Nalunk elso babak :) Meg ezzel a hirtelen jott valtozassal is abszolut jo elmeny volt!!! Most lesznek 14 honaposak :)
2015. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Délelött jàtszottunk a gyerekekkel.Elmentünk ebédelni a kedvenc éttermünkbe utoljàra négyesben.Délutàn a kedvencüket föztem màsnapra.Utàna àtnéztem a kórhàzi cuccom,a gyerekek ruhàit odakészítettem a következö 4 napra.Este bögtem olyan ideges voltam :)

Ja reggel voltam fodràsznàl is(persze felesleges volt)Este még neteztem

2015. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kerti hintaágyat lakkoztam,illetve a szúnyogháló kereteket :-)

Kertes ház,mindig van mit csinálni.

Estefelé hajat mostam,borotválás,átnéztem a kórházi pakkot,az autóban a folyadékszinteket és korán lefeküdtem aludni.(autóval kellett menni,mert nagyon messzire volt a kórház) Nagyon jól kialudtam magamat,vártam a másnap reggelt.Izgalom nem nagyon volt,csak amikor már oda értünk :-)


Előtte 2 héttel még suliba jártam és dolgoztam. :-)

2015. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát hasonló dolgokat fogok én is csinálni. Kórházi csomag átnézés, hajmosás stb.

Még egy kérdés, ti a nagyobb gyerektől,hogy búcsúztatok el. Reggel még én viszem oviba, utána kell bemenni a kórházba! Beszéltünk már erről, de mégis félek az aznap reggeltől.

2015. okt. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!