Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szokott vagy kinek volt...

Ki szokott vagy kinek volt már olyan, hogy egyedül Karácsonyozott? Miért? Idén is egyedül leszel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én, mert antiszociális vagyok, meg amúgy is utálom az embereket.. igen, imádok egyedül lenni, legjobb lenne ha szomszédok zajait se hallanám. A karácsonyt is utálom, nem diszítgetek fölöslegesen, nem veszek haszontalan ajándékokat és nem állítok fát.. ja és nem zabálom magam tele süteményekkel sem.
2016. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem leszek egyedül. Más kérdés, hogy idén sem lesz karácsony.
2016. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy kicsit más én nem egyedül, hanem kórházban karácsonyoztam. Na ott tényleg elmaradt a karácsony. Ha nem lenne kivel karácsonyoznom elmennék önkénteskedni valahová. Pl. idősek otthona vagy árvaház. Vagy valami ilyesmit csinálnák. És akkor máris nem lennék egyedül.
2016. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En tavaly

Nagyon rossz volt, begyujtani se tudtam, kajam se volt, penzem se

Vacogtam 14 fokban a hazban

(Papam haldoklott es anyum apolta mamamnal, mert a sajat kornyezetebol lehetetlen volt kiszakitani az oreget, akkor jott haza a korhazbol, mint utolag kiderult 3 strokeja volt, smit a korhazban nem vettek eszre plusz tudogyulladas)

2016. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, többször volt ilyen az elmúlt években, családtagok meghaltak illetve megszakadt a kapcsolat az élőkkel.


Néztem programokat, de intézmények azt mondták, hogy lesz programjuk és külsős segítőt nem fogadnak. Nem vagyok vallásos, de templomokban is körbenéztem, az éjféli misén kívül semmi program nem volt.


Idén is egyedül leszek. Ilyenkor feldíszítem a lakást, gyertyát gyújtok, zenét hallgatok, beülök a kádba. És mindig veszek valami ajándékot magamnak.

2016. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amióta a szüleim elmentek, egyedül vagyok. 4 éve egyedül karácsonyozok. Nincs senkim, így maradok egyedül. Nagyon szar, de mindig túlélem valahogy.
2016. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!