Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyit beszél párotok...

Nektek mennyit beszél párotok a munkájáról, munkahelyi eseményekről?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappal csak arról van szó, majdnem minden egyes eseményt szóról-szóra elmond, már herótom van az egésztől és nem lehet neki szólni. De nem is pletyka szinten hanem szakmai dolgokba is mélyen bele megy. Mennyi a normális? Másnál, hogy megy ez?

Nekem kellene jobban tűrnöm, vagy az a normális, ahogy én gondolom, hogy ez már sok?

Otthon szüleimtől sosem láttam, hogy sok szó esne a munkahelyi eseményekről. Én magam projekt jellegű munkákat vállalok és akkor sem tudok 5 percnél többet beszélni róla ha heti 60 órát dolgoztam de főleg ha nekem pár napig-hétig semmi dolgom, akkor zúdít mindent...


2016. okt. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában csak úgy kb. 5-10 percet beszél róla, de ha vmi érdekeset csinált, akkor van vagy 30 perc is és akkor még képeket is mutat :D A legviccesebb, h mindig vacsi közben kezdi el és mikor 1-1 érdekes téma van, akkor az első falatba beleszúrja a villáját, és csak beszél, beszél, beszél, aztán 30 perc múlva mikor abbahagyja és enni akar, akkor veszi észre, h hideg már az étel :D
2016. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nálunk 30 percnél indul az alap. :(
2016. okt. 14. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondatd már ezt neki? Idegesítő lehet, napi max negyed óra bőven elég.
2016. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem újkeletű az esemény az elmúlt évben mindehogy próbáltam már, finoman közölni, burkoltan érzékeltetni, veszekedés közben a szemébe vágni, szimplán bekuossoltatni és/vagy elkezdeni beszéd közben mást csinálni, új témára terelni, érdeklődően végig hallgatni -kérdezni, aktívani kivenni a részem a beszélgetésből- néha pár napig hétig duzzog, hogy milyen vagyok de leginkább csak éna vagyok a bunkó és ne kussoltassam be (akár pozitívan probálkozom akár valóban paraszt mód)
2016. okt. 14. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereted egyáltalán?
2016. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem valahol jó dolog, hogy a párod ennyi mindent megoszt veled és élvezi a munkáját, hiszen minden jel arra utal, hogy leköti és szeretettel csinálja.

Ebből a részből rendben. Annyiból nem,hogy néha valóban már irritáló tud lenni.

Véleményem szerint érzékeltesd vele ugyan ezt. Te is próbálj bővebben beszélni a munkádról,vesézd ki a velejéig.

Talán átérzi a helyzetet, talán belaszik, vagy esetleg felkelted az érdeklődését.

De szerintem... Örülj,hogy mindent elmond.

Saját tapasztalat alapján írom, hogy az én volt párom nem mesélt túl sokat a munka helyéről, és utólag tudtam meg, hogy félre lépett a munkatársnőjével.

2016. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De engem kibszottul nem érdekel a munkája, ma mar fel óránál járunk es még nem is végzett :(
2016. okt. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!