Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a durva smink?

Figyelt kérdés

Már az alap smink is durvább lett mint ami régen bulis, alkalmi sminknek számított.

Alapozó, korrektor, púder, arckontúr, pirosító, szemhéjalap, füstös szemfesték, tus, műszempilla, szemöldök kihúzás, rúzs, szájfény stb. Kb. ennyi sminket látni a csajokon, tele van a youtube sminkes videósokkal, egyáltalán minek ennyi? Nem veszik észre hogy nem tudnak már újat mutatni? És lassan már úgy néz ki mindegyik mint egy transzvesztita. Oké van amelyik tényleg szép, vagyis csúnyább arcokon sokat javít de akkor sem ilyen a természetes arcuk, és aki szép meg szép a bőre annak minek? Olyan a fejük mintha valami 3d-s fantasy figurák lennének, természetellenes.

https://www.youtube.com/watch?v=txbFKyWdgjI

Komolyan miért jó ez a transzvesztita kinézet?


2016. okt. 16. 23:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ez a csaj pl. szerintem sokkal szebb smink nélkül, még ha vannak apró bőrhibái is.

[link]


[link]

2016. okt. 16. 23:02
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezt en sem ertem mire jo, nekem mindig az jut eszembe roluk h ugy neznek ki mint egy porcelan baba. De mostanaba olyan nagy divat h foleg a tizen valahany evesek magukra kennek 1 kg sminket, undorito:(
2016. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez engem is zavar... A világ egyre romlik. Már a fiúk is V-nyakú pólókban,csőnadrágban,ecsethajjal...Hányok a hülye divatoktól...
2016. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak simán önbizalmat ad nekik. Ha ez tetszik nekik akkor csinálják, szabad akaratuk van. Az a lényeg hogy mindenki jól érezze magát a bőrében. Én egyébként soha nem sminkelek még fiatal is vagyok hozzá, de azt is megértem aki szeret sminkelni. Nem szólok bele. 16/L
2016. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=6vPEyQ1n3Ys

Igen önbizalmat ad, de ez nem valóságos, az a valóság ami mögötte van, és nem viselhet az ember 0-24 vakolatot a fején. Ez csak egy maszk. Másrészt a férfiakra nézve egy iszonyat nagy igazságtalanság.

Nem értem miért nem elég egy ilyen smink pl:

[link]

[link]

[link]

Miért kell ideáig durvulni:

[link]

2016. okt. 16. 23:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapból természetes fénybe iszonyat ronda, pl amikor rá süt a nap az agyonpúderezett arcra... :D
2016. okt. 16. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Köszi a lepontozást.. csak elmondtam a véleményemet, de gondoltam hogy lepontozod ha nem egyezik a tiéddel.. Amúgy meg férfiakra nézve.. Azt csinálnak az arcukkal amit akarnak. Ha meg valakinek nem tetszik keres olyat aki kevés/semmilyen sminket nem használ. Ennyi. :) Miért mindig a férfiaknak kell megfelelni?

Amúgy sem minden nő csinálja ezt sőt Magyarországon nem is látok gyakran ilyet, szóval ne aggódj nem olyan nagy probléma ez. Na de ezzel be is fejeztem mert csak lepontozást kapok a véleménykifejtésre.

2016. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit. ;)
2016. okt. 17. 00:46
 9/12 anonim ***** válasza:

"Alapból természetes fénybe iszonyat ronda, pl amikor rá süt a nap az agyonpúderezett arcra"


Az sem szebb, mikor a pasinak süt rá a dehidratált, zsíros, hatalmas, kosszal tömött pórusaira a nap sugara.

2016. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az nem undorítóbb, mint másféle fényeknél.
2016. okt. 17. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!