Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon durva lenne ha a 176...

Nagyon durva lenne ha a 176 centimmel magassarkút hordanék?

Figyelt kérdés

Nagyon jól állnak a magassarkúk és nőiesebbnek érzem magam bennük. + annyi szép darab van de annyira rossz hogyha felveszem óriásnak érzem magam. Félek hogy a fiúkat elrettentem vele, főleg hogy még 'csak' 17 éves vagyok. Annyi alacsony lányon látok magassarkút és úgy irigylem őket hogy nem lesznek olyan nagyon magassarkúban.. :/


Szóval fiúk írjátok meg hogy nektek nem-e visszataszító egy 176 centis lány magassarkúban,kort is írjatok lécci!

Ja és nem tudom hány centis magassarú,csak úgy átlagban kérdezem ezt a magassarkúkról. Azért szerintem a magasított talpú magassarkú már túlzás..


köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 5. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Hát igen, eléggé.


Én magas pasi vagyok, de ha 176cm -es csaj még felvenne egy 5-6cm -es magassarkút, az már taszító lenne.

2013. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
2013. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna. másokkal ellentétben nem tör rám a kisebbségi komplexus ha a lány magasabb mint én.. 17/f
2013. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

oké.


A másodiknak amennyiben fiú, merevedési problémákat és korai magömlést kívánok. puszi

2013. aug. 5. 18:22
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Drágám!


A második egyben az első is! Nem sértésből írtam. De egy magas lányon nem bírom a magassarkút. Az alacsonyakon sem, de rajtuk nem olyan feltűnő. Ennyi az egész.


Nem kell mindjárt gyorstüzelő suttyónak gondolni. Rendben van =) ?

2013. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz azzal, hogy masok mit gondolnak. Ha jol erzed magad benne es szepen tudsz jarni egy magassarkuban akkor vedd fel. :) En 174 cm vagyok es 11-12 centiset is siman felvetszel alkalmakkor. A legtobb pasi megnezi a szep magas lanyokat...:)


Hordjad csak batran. :)


17/L

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
azt ugye tudod hogy a stílusod nem valami magávalragadó ugye szívem? férfinak a farkát a szádra ne vedd, csak bele;):D
2013. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

6.vagyok


*felveszem

2013. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

kérdező a komidra: xddd

am én is ilyen problémákkal küzdtem mikor még magyaron éltem, de szerintem az a pasi aki 175 cm-él alacsonyabb az nem is minősül igazi férfinek, és ne foglalkozz ezekkel a kis patkányokkal mint a 2- válaszoló, 2-nak meg azt üzenem, hogy bújjon el annya p½csajaban 173 cm lany, am hogy a kerdesre valaszoljak, szerintem jol nezel majd ki benne, bocsi az ekezetek miatt de a hulye billentyuzet megzakkant, asszem irany a szerviz~mellesleg az apple telleg szar marka >.<

2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a zsiráfos gyereknek. szerintem te nem vagy igazi férfi ;) tudod az igazi férfi megmondja a véleményét,de úgy hogy közbe nem bántja meg a nőket. tudod milyen k*. szar nekem h ilyen magas vagyok? próbáld csak meg lerombolni az önbizalmam (mégjobban) és attól igazán poénos és nagyon jó fej leszel.^^

A másik nagymenő meg ha nem tud a kérdésre válaszolni ne írjon. kössszi


Azoknak meg köszönöm akik nem bántóan írták le a véleményüket. :)

2013. aug. 5. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!