Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha nagyon...

Ti mit csináltok ha nagyon kell tanulnotok, de egyszerűen nem tudtok odafigyelni rá?

Figyelt kérdés
Velem is ez van most. Holnapra meg kell tanulnom egy oldalt, de egyszerűen nem tudok odafigyelni😡

2016. okt. 23. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Neten megszoktam nézni hogy magyarázzák el mások, videókat nézek a tananyagról, az általában segít.
2016. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De most nem az a probléma hogy nem értem, hanem az hogy nem tudok odafigyelni!
2016. okt. 23. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egyest kapok, a végén meg megbukok. Nem nehéz :)
2016. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne pontozzatok le de én a következőt csinálom: Elmegyek lezuhanyozni vagy zsebhoki. Ez az én szubjektív véleményem és szokásom. Esetleg hagyd az agyad lenyugodni és menj el egy 10-20 percet sétálni.
2016. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, akkor pihenek egy kicsit előtte, aztán újult erővel megcsinálom. Gondolj arra, hogy minél hamarabb megtanulod, annál több szabadidőd lesz utána! :)
2016. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aludni kell egyet, aztán egész máshogy látod a világot.
2016. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!