Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti követnétek ilyen embert az...

Ti követnétek ilyen embert az interneten?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki nagyon elszánt, céltudatos. Meg akarja mutatni a világnak, hogy az ő rossz anyagi helyzetéből van kiút és egy blogot és/vagy videó blogot vezetve időnként feltesz egy-egy bejegyzést/videót arról, hogy hogyan halad.


Ha ezekből a videókból látszik, hogy ez az ember tényleg eléri a céljait, fejlődik mind anyagilag, mind emberileg, akkor mennyire esélyes, hogy sok követőre szert tegyen az oldalán?


Ez az ember én lennék. Szeretnék másoknak példát mutatni arra, hogy amit elképzelek az igen is lehetséges.


2016. júl. 6. 15:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdekel. Ezer ilyen filmet láttam, egy "senki" élete nem érdekel.


Az meg a másik, hogy az ilyenek egy idő után elszállnak maguktól, és azt hiszik, ha nekik sikerült, akkor akinek nem, az "nem akarja eléggé", vagy más hülyeségek.


Az meg pláne nem szimpi, hogy "követőkért" csinálja.

2016. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Miért, videókat szerinted azért csinálnak, hogy aztán senki ne nézze meg?
2016. júl. 6. 15:20
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Értékelem az ilyen emberek kitartását. Megérdemelnék, hogy nagy legyen az "olvasottságuk".

Viszont engem - személy szerint - nem érdekel.

2016. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Talán inkább kis baltával, sötét utcába követném. Talán rá tudnám venni, hüllllllle videók helyett, aprítsa össze a téli tüzelőmet.
2016. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Van benne jó is, rossz is.

Egyik tábor szerint ez lehet: magamutogatás és szajkózzák, hogy ezer ilyen van senkit nem érdekel.

Másik tábor szerint: motivációt ad, jobb mintha egy megrendezett filmet néznénk egy emberről, akiről vagy elhisszük, vagy nem hogy volt szegény is...


Engem érdekelne, hogy miből mit akarsz elérni és ennek fényében nézném meg. Pl, nyüzüge vagy és testépítésből akarsz aztán fitnessmodelként meggazdagodni, programozni akarsz valami világmegváltó alkalmazást, el akarod cserélni a tollad egy nagyobb értékű tárgyra, hogy aztán házad legyen belőle, stb stb... Tehát a téma is fontos, ami nem érdekel, nem fogom megnézni.

2016. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet de ezek a kisebb videók nem sok embert fognak érdekelni külön-külön. Ez inkább rövidfilm téma.. talán elkezdhetnél ismeretséget szerezni most és amikor úgy érzed a többi (közösséget aktívan lekötő) videó mellett egy 20 perces rövidfilmet vághatnál össze afejlődéssel foglalkozó videóidból.... szerintem ...
2016. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Engem erdekelne a dolog, ha semmifele ezoterikus vagy vallasi ideologiaval nem kotne ossze. De ilyennel meg nem talalkoztam ...
2016. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
az ellentétedet, Molnár Krisztiánt 8ha nem tudod ki az keress rá youtube-on) is követi 7500 ember. Akkor neked is lenne egy kisebb követőtáborod.
2016. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne az útja, amit megtesz. Ha már sikerült, akkor lehet, hogy követném.
2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de minek videózni? Eddig is elértek az emberek dolgokat a semmiből, és segítettek másoknak.


Ez olyan tinipitsa dolog, hogy azt hisszük, mindenkit érdekel, hogy mit ettünk reggelire, meg mit gondolunk a műkörmökről.


Azért mondják, hogy magamutogatás, mert az.

2016. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!