Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lenn)

Mit tegyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen fogalmazok, szóval előre is bocsi emiatt:D

De nem is tudom hol kezdjem... Egyszeruen nincs bennem semmi élet, nem tudok semminek örülni, mindenben a rosszat látom meg

Most kezdtem új iskolàt és már így második hónapban mindenki utál.. Nem sikerült senkivel semilyen kapcsolatot kialakítani, aki mellé ültem év elején, már el is ült máshova, amit igazából meg is értek.

Eleinte próbált velem beszélgetni, valamilyen szinten sikerült is, de össze-vissza zagyváltam neki és szerintem eleg életképtelennek, butának tartott, ami szerintem igaz is:c

Szuleimtől semmi tamogatást nem kapok, egyszer se kérdezték meg, hogy mi a bajom, igy mar azon gondolkodom, hogy maskepp kene felhivnom magamra a figyelmet, mert segitseget kerni nem merek...

Iskolaban rohognek rajtam, b*szogatnak, en pedig nem tudom megvédeni magam, nincs semmi önbizalmam

Es ezt is olyan nehezen szedtem össze, es semmi konkret kerdest nem is irtam, de azert remölem atjön a lényeg, annyira elegem van már:(

Mit tudnék tenni?



2016. okt. 23. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok énis, csak nekem annyi hogy nem baszogatnak, nem foglalkozom velük , ők se velem, minden egyes órán egyedül ülök.

De amugy téged mivel csesztetnek? mi ennek az oka?

2016. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen magamat látom, nos én egy 17/F vagyok, tavaly kilencedikben mindenki basztatott, összefirkálták a kabátomat tollal, kiröhögtek, beszólogattak folyton basztattak, és az a legszomorúbb hogy a gyengémet is kihasználták, mivel én eléggé tisztaság mániás ember vagyok, persze volt olyan mikor kénytelen voltam a szekrény mélyéről előbányásznom egy pulóvert mert semmit se találtam, és azzal csesztettek hogy rossz szagom van, ami a barátom szerint nem igaz, legalább is ő ezt mondta, életemben 5 suliba jártam, abból 3-ban ezzel basztattak, kettő iskola kivételével, és nah az volt tavaly hogy amikor felidegesítenek, kiröhögnek és megaláznak, beszólogatnak, iszonyat hülyeségeket tudok mondani, és meg is történt, legszívesebben elmondanám, de annyira cikinek érzem hogy nem merem, és attól a nyári szünettől kezdve minden megváltozott, megbuktam matekból most újból 9. vok. Új osztályba kerültem, próbáltam az embereket eltávolítani magamtól, próbáltam egyedül ülni, az sikerült is, csak rájöttem hogy ha egy minimális beszélgetést se folytatok vele, ez történik, de csak a fiúknál van így, a lányoknál nem. Mivel tetszik nekem egy fiú a tavalyi osztályomból, ez nagyon rossz nekem, mert a szemébe se tudok nézni a tavaly történtek miatt, néha köszöngetünk egymásnak de ennyi, szval megakarom változtatni emiatt a külsőmet és nevet fogok változtatni amint lesz diákmunkám, aztán váltani akarok egy sulit, el akarok mindent felejteni és új életet akarok kezdeni, számomra ez a megoldás van, mellesleg aki ezt megcsinálta velem amit mondta, szépen adtam neki egy parasztlengőt, az volt az első alkalom mikor verekedtem, a gyereknek vörös volt a feje és a tanárnő engem baszott le. Örülök hogy megszabadultam attól az osztálytól, mert ez klasszisokkal jobb, te ne az én utamat folytasd mert lelketlen lettem, attól még hogy hiányzik az aki tetszik nekem az még nem azt jelenti hogy jó ember maradtam, csak egy normális életet akarok, te maradj jó, ne foglalkozz velük, próbáld őket figyelmen kívül hagyni, de ha nem egy, basszál nekik oda egyet mert sose fog változni semmi, mivel egy falu általános iskolai intelligenciája azon van hogy ha megvered a nagy embert, akkor meglincselnek a barátjai, inkább mellőzd, és ez ellen sajnos nem lehet mit tenni. :( Bocsi a 200 oldalas könyvért! :)
2016. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vok még, én iskolát váltanék és új külsőt csináltatnék magamnak, és olyan módszereket próbálnák meg kapcsolat kialakításnak amilyet még soha, legyél vicces, de visszahúzódó, így viselkedik aki tetszik nekem, őt mégse csesztetik. :) Rajtam azt látták meg hogy visszafogottan öltözök nagyon, tehát hosszú fekete garbós pulcsi, és csak a megszokott ruháimban öltözök, rühellem a változatosságot, a megszokás híve vagyok, de most jól fog esni a változás mert egy rendszer-visszaállítást csinálok magamon. :D
2016. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg hozzáállásod.
2016. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!