Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kevés a nagyon érzelmes...

Miért kevés a nagyon érzelmes srác?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 01:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Attól szerintem mert elrejtitek az érzelmeiteket és úgy tesztek hogy semmi gond még igen is érzitek és ugyan úgy fáj. Én pl szeretem ha egy pasi érzelmes. Nem az a tipikus bunkó aki megjátsza hogy nem érez semmit.

De amúgy a kérdésre válaszolva azért mert a nők többsége elvárja hogy erős és védelmező legyen. Nekik ez a természetes. Bele sem mernek gondolni hogy egy férfi is ugyan úgy érez ha megbántják mint egy nő. Nem akarják azt látni hogy a szeretett párjuk egy érzelgős nyálgép. Mert hogy csak a nők ilyenek ami szerintem hülyeség.

2016. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert a férfiaktól elvárják hogy ne legyenek érzelmesek. A "férfi legyen férfi", sztoikus, kemény, határozott, ne mutasson túl sok érzelmet, ne kattogjon a problémáin, oldja meg őket.

Egyszerűen nem vonzó egy érzelmes férfi, kevesebb mint "normális" társai.

A nőknél (főleg a neten) nagy divat az "érzelmes srácot keresek" duma. Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy reggel-este legyen meg a napi 2 "szeretlek", ölelgessen ha szar napod volt, mindent tegyen félre, támogasson ha magad alatt vagy.



Az érzelmesség helyett inkább idegeskedünk, néha nyugodtra isszuk magunkat, esetleg elszívunk egy karton cigit. Öntudatlanul is rájövünk hogy hosszútávon nincs kire számítani. A felületes barátságoknál tabu érzelmekről beszélni, a nők nem szeretik ha érzelgős vagy, idegenekkel meg senki sem fog leállni lelkizni. Hosszútávon az elfojtás az egyetlen megoldás, nehogy kiessünk a férfi-szerepből.



A legviccesebb az egészben az, hogy semmi bajom a helyzettel. Így neveltek, ezt tapasztaltam, nem tudom milyen máshogy élni, számomra ez a férfi lét része.

2016. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ntmlan ***** válasza:
Én is érzelmes fiú vagyok(21), de van önuralmam és csak azelőtt vagyok olyan akiben megbízok. Egyébként az érzelmesség nem egyenlő a nyafogással meg csalódottsággal. Csak vannak olyan emberek ahol nekik itt áll meg a világ. Ahogy az éremnek is két oldala van, úgy az embernek is van legalább annyi.
2016. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!