Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Letezik rajtam kivul olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik rajtam kivul olyan meleg srac akit csak mely, erzelmes kapcsolat erdekel?

Figyelt kérdés

2,5 ev utan szakitottunk a baratommal, letezeserol sem akarok tudni es ez kolcsonos.. de ugy erzem magam mint akinek meghalt valakije.. baromi szar. de nem is ez a lenyeg, hanem h egyszeruen nem vagyom masra csak olyan kapcsolatra amiben van valos szeretet es erzelem.. eletemben nem voltam meg massal az exemen kivul es nem is akarok, ha az csak "futo kaland" lenne.


24 evesen igencsak remenytelennek latom ez az egeszet foleg mivel a fiatal sracok tetszenek..


2016. szept. 22. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, én se alkalmizok, csak komoly kapcsoalt érdekel, de te se gondolhattad komolyan, hogy nincs más ilyen srác, főleg hogy volt több éves kapcsolatod, mondjuk nem tudom, hogy a tizenéveseknél ez hogy van én 20 alattival szóba se állnék kapcsoalt céljából, nincs kedvem gimissel járni mikor én már az egyetemet is befejeztem.

25/F

2016. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hat. tapasztalatbol azt mondanam h ugy, hogy 1,5-2 evig tartja magat ahhoz h komoly kapcsolatban el es o nagyon erett, majd elkezd kurvulni es magasrol szarik a "komoly" kapcsolatara. nekem az az egyetlen csepp problemam h a 16-19 evesen jonnek be (maraki) .. lenyeg h a fiatalok. idosebbre is tudom azt mondani h jol nez ki es helyes.. de egyszeruen nem tudnak megfogni.
2016. szept. 22. 22:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
persze:) én is mindig az ilyen kapcsolatot kerestem
2016. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ne csodálkozz, 20 alatt még bőven fejlődik, változik az ember elég valószínűtlen, hogy ilyenkor találja meg élete párját, főleg egy idősebbel aki már túl van a fejlődésen és nem fog vele változni hanem pont ugyanolyan marad, mint amit megszeretett a fiatal srác, de ő közben változik is.
2016. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, sajnos en is tudom h eleg remenytelen ez az egesz
2016. szept. 22. 22:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, pl. én is ilyet keresnék, meg többen is, csak nehéz egymásra sajnos.
2016. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeeeeex? A legfontosabb az érzelmek. Én el sem tudnék képzelni olyan kapcsolatot ami a szex körül forogna. Persze nem mondom azt, hogy a szexnek semmi keresnivalója a kapcsolatban, de én az olyan kérdéseket mint itt GYK-n, hogy "valami baj van a kapcsolatunkkal mert már csak heti 4x szexelünk" nem tudnák elképzelni. Inkább feküdjünk a TV előtt ölelkezve mint egész nap a szex. Az hiszem keresnem kell magamnak egy Aszexuálist :D A kérdésre válaszolva pedig igen, én is itt vagyok.


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha valamelyikotoknek lenne kedve dumalgatni akkor nyugodtan irjon privatban :)
2016. szept. 23. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves volt a fiúd? és miért lett vége? Szerelem volt a kapcsolatban vagy csak szex volt?
2016. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt a legnagyobb baj az, hogy neked csak a 16-19 éves srácok jönnek be. Hiába lenne közülük olyan, akit a mély kapcsolat érdekel. Ha össze is jössz eggyel igen gyorsan ki fog öregedni az általad keresett korosztályból, aztán meg majd azért nem fog neked kelleni, mert huszonévesen már "túl öreg". Ha meg eleve csak 1-2 évre tervezel vele, akkor az sose lesz igazán mély kapcsolat.
2016. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!