Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 18 év feletti...

Van itt olyan 18 év feletti srác, akivel komolyan is el lehet beszélgetni dolgokról; intelligens, de mégis érzelmes és azért hülyéskedni is lehet vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és - mint a legtöbb korombeli lánynak - nekem is sok fiú teszi a szépet, csak egy gond van: nekem nagyon nehezen tetszik meg valaki. Nem a fiúkkal van a gond, inkább velem. Pedig nincs magasan a léc, külső terén kifejezetten az átlagosakat szeretem, belsőre pedig csak annyi az elvárásom, amit fenn leírtam. Na meg az a kis plusz, ami ugye megadja a dolgokat... :D Nagyon szeretnék már szeretni és szeretve lenni, és biztos vagyok benne, hogy itt esélytelen próbálkoznom, de van időm, és az esélyt meg kell adni. :D
2014. dec. 14. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hát írhatsz ha gondolod :) 21/f

ilyesmi vagyok én is :D

2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan :) Budapesti vagyok
2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy többé kevésbé ilyen vagyok.

De nem kell aggódj, fogsz kapni innen pár privátot :)

2014. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfogadtam, hogy én semmi ilyenre nem írok, de a "szeretni és szeretve lenni" kedvelt szavajárásom. O.o
2014. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ezt gondoltam...

hasonló cipőben vagyok mint te..


de el kezdtem innen beszélgetni egy sráccal...

órákon át beszéltem vele aznap...

utánna minden nap.. folyton maikor wifi mellett voltunk beszéltünk... utánna azon kaptam magam hogy találkoztunk...

és utánna megint találkoztunk...

és több héten kereszül beszélgettünk, találkozgattunk... és egymásba szerettünk :D

2014. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!