Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vałaki tudja, hogy mi van...

Vałaki tudja, hogy mi van most Illés bácsival?

Figyelt kérdés

Nem linkelek videót, biztos tudja mindenki, hogy kiről van szó.

Igaz személyesen nem ismerem, sosem jártam a cukrászdájában de én a körülmények ellenére is sajnálom ami vele történt. Kíváncsi vagyok, hogy most mi lehet vele. Valaki tudja?

Kérlek ne mocskolódjatok a kérdés alatt és ne szidjatok senkit!



2016. okt. 26. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
láttad a videóban milyen förtelmes állapotok voltak ott ahol készült a fagyi és minden? Remélem azóta már olvasgat és faleveleket söpröget.
2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láttam, hogy mi van ott. Szerintem leginkább nem az van, hogy koszos hanem inkább minden műszer kopott és elavult állapotban van, persze egy alapos takarítás is ráfért volna a helyre. Viszont! Bele se merek gondolni, hogy napi szinten mit eszek meg. Kíváncsi vagyok (illetve nem), hogy az élelmiszereket amiket én megeszek és azt mondom, hogy de finom volt, vajon hol, hogyan, milyen körülmények között készülhetett. Ugyanez vonatkozik a többi cukrászdára meg étteremre is. Ebben a mai korrupt rendszerben simán van olyan is, hogy elmegy az ellenőr egy helyre, a tulaj mélyen a zsebébe nyúl és el is van intézve minden.

Egyszer volt alkalmam egy pizzéria-étterem-söröző konyhájába bejutni... hát ami ott volt! Ahhoz képest Illés bácsinál szerintem a földről lehetett enni. Vastag pókháló a "fehér" falon és csempén, száraz sárdarabok a padlón, mocskos falak, omladozó vakolat, ezer éves csempe, koszos ajtók és hasonló finomságok. A vásárló meg sem gondolná, hogy mekkora putri van a pult mögött. A neten néztem róla a véleményeket és 4,0 értékelést kapott. Finom a pizza, jó a sör, jó felszolgáló, jó hangulat és ilyesmi. Durva... ha tudnák hol készül amit jóízűen esznek, már rég zárva lenne az étterem.

2016. okt. 26. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!