Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert sajnalja mindenki Barna...

Miert sajnalja mindenki Barna Illes bacsit?

Figyelt kérdés
Szomoru h be kell zarnia a cukraszdajat, dehat konyorgom, borzalom ahogy kinez az a hely
2016. máj. 18. 00:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
38%

Röhej, hogy egy ilyen dolgot nem lehet úgy megoldani, hogy kiraknak egy nagy táblát, hogy "FERTŐZÉSVESZÉLY, az ÁNTSZ által kifogásolt higiéniájú hely", aztán aki akar, továbbra is vásárolhat ott, de csak saját felelősségre.


A fickó akar fagyit árulni, az emberek akarnak tőle fagyit venni, de az állam nem engedi. Tököm tele van ezzel a rendszerrel.

2016. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
64%
nem sajnálja mindenki. lásd svábi andras hozzászólását :( viszont ebből az esetből is látható a jelenlegi hatalom közönye, embertelensége :(
2016. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
42%

Nem ismerem a teljes sztorit, de ha nem felel meg az előírásoknak, akkor nem működhet, teljesen jogosan. lett volna ideje és gondolom lehetősége is javítani a higiénián.


Sajnálom hogy egy élet munkájának vége, de annyira jellemző az idősebbekre, hogy nem hajlandóak tudomást venni a világ változásairól (teszem hozzá, én se :D)

2016. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%

Akkor nem mész be oda!!

De hogy lehet annyira aljas egy ember, hogy tudomást szerez arról, hogy van egy 78 éves bácsi(vajon te élsz még akkor???) akinek magának kell megcsinálnia mindent, felesége, gyereke sincs, ami bevétele van ebből, nem sokat tehet belőle, nemhogy felújítani...az kiírja minden létező fórumra, hogy nem felel meg az előírásoknak a hely???

Most jobb, hogy bezárták?

Undorító, álszent, aljas emberek vannak, akik a butaságuktól nem látnak 5 centivel előrébb.

Csakis azt, amit látnak abban a pillanatban, és éreznek, meg szagolnak. Kb azon a szinten, mint egy tudatlan állat.

Csak én szeretem az állatokat, ezért bocsánatot kérek tőlük...

2016. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
84%
A vevőit nem az érdekli, hogy csili-vili-e a cukrászda, hanem az, hogy a bácsi nem műanyag fagyit és sütit csinál, hanem valódi alapanyagokat használ. Ebből pedig nem sok haszna lehet. A valódi gyümölcs, tejszín stb drágább, mint a mesterséges alapanyagok, amit a többi cukrászda használ. Csak a bácsié sokkal jobb. Eddig még senki nem kapott fertőzést és nem is fog,mert figyel a higiéniára.
2016. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
92%

Aztán elég ha csak egyszer nem figyel, máris beteg lesz több napi vendége. Ha az került volna be a hírekbe, hogy egy osztálynyi gyerek ételmérgezést kapott, akkor meg mindenki ellene lenne. Az előírások azért vannak, hogyha történik is valami figyelmetlenség, a kockázat akkor is minimális legyen.

Nem otthon pár emberre süt, főz, hanem rengetegre, és ebből még pénzt is szerez (még ha nem is sokat).

Az a sápítozás, sírás meg világvége, amit előadott a kameráknak meg vicc. 50 év alatt képtelen volt alkalmazkodni, örüljön, hogy eddig működhetett. Ha annyira működtetni akarja, keressen befektetőt, aki az előírásoknak megfelelővé alakíthatja. Oh wait, az önkormányzat már eleve ezen dolgozik...

2016. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
94%

" de annyira jellemző az idősebbekre, hogy nem hajlandóak tudomást venni a világ változásairól "


Az a gond, hogy 50 éve nem vett róla tudomást, nagyon sajnálom a bácsit, de ahogy kinézett az a hely... hát ennél kevesebbért is zártak már be egységeket.


Egy befektető kéne és új cukrász, akinek átadja a tudását a normális, vegyi-anyag mentes sütik és fagyik készítéséhez.


A "fertőzésveszély" tábla nem megoldás. Ennyi erővel mindenhol sz.rhatnának bele a higiénia előírásokba, csak kiraknak egy táblát.


Az lenne jó, ha egy helyi vállalkozó beruházna,

2016. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
50%

Elképesztő mocsok van ott.

Eddig nem ellenőrizte senki?Már régen be kellett volna zárni.Bármikor járvány törhetett volna ki.

Az sem normális aki onnan vásárol valamit.

2016. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
41%

Hát tényleg nem egy guszta környezetben készültek a fagyik, de senki sem jelentkezett, hogy ott valaha összeszedett volna valamit. Jelentkezzen aki ezt meg tudja cáfolni.

Egyébként miért nem vonul be az a gyáva bejelentő az arab konyhákba és albán pékségekbe? Ahhoz már nincs vér a pucájában? Miért nincs mersze azokat a (kitakarított, tiszta!) helyeket felkeresni, ahol rejszolt mártásos gyrost lehet kapni?

Kösz, de én inkább Barna Illés bácsi fagyiját enném.

2016. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
16%

Eddig soha senkin nem lett beteg, szóval a higiéniával nem hiszem, hogy gondok lennének és az ÁNTSZ is mindig ellenőrzi az ilyen helyeket. Szalmonellát meg egy "rendes" cukrászdába is simán lehet kapni, szóval ezen ne múljék.


Érdekes régen nem tűnt volna fel a cukrászda "állapota", akkor valahogy nem voltak ilyen finnyásak az emberek. Meg lehet mondani, hogy miért nem újította fel a bácsi a cukrászdát, de hát miből? Nem hiszem, hogy a bőre alatt is pénz lenne és DIREKT nem újított a fagyizóján már évek óta semmit. Ő csak csinálja amit mindig is és amit szeret.


Amúgy szerintem egyszerűen csak szúrta valakinek a szemét. Meg kell nézni ki fog fagyizót nyitni a közeljövőben ott. Amúgy ilyenekre hivatkoztak, hogy plafonig csempézni kellene, meg modern gépek kellenének....Most nem azért, de én nem láttam még olyan fagyizót ahol plafonig csempe van.


Ja és kicsit kezd elegem lenni abból, hogy az ember nem csinálhatja amit szeret...ha én oda szeretnék menni ENNEK TUDATÁBAN akkor miért nem tehetem?



Amúgy alá lehet írni a petíciót ha valakit érdekel:


[link]

2016. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!