Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan Halloween valaki ünnepli?

Lassan Halloween valaki ünnepli?

Figyelt kérdés

Én személy szerint baromságnak tartom

Csak érdekel a véleményetek


2016. okt. 28. 23:32
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
89%
A Haloween Irorszagbol szarmazik, onnan kerult az USA-ba. Ezert ne mondja senki, hogy Europaban nem unneplik. Itt Angliaban is jarnak a gyerekek hazrol hazra, altalaban szuloi felugyelettel.
2016. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Én utálom a halloweent, és nem azzal van a bajom, hogy amerikai. Egyszerűen nem tartom poénnak halottakkal szórakozni, nem tudom fölfogni, miért szeretnek az emberek véres zombiknak, múmiahulláknak beöltözni. Nem szeretem az ijesztegetést, a kísértetekkel való viccelődés pedig egyáltalán nem jó ötlet.
2016. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én is utálom semmi értelme főleg Magyarországon senki se ünnepli

Amerikába van kultusza de itt nincs

Ne vegyünk már át minden szar ünnepet

Aztán már ott fogunk tartani hogy MLK nap lesz semmi értelme átvenni az ünnepeket más országtól

2016. okt. 31. 01:05
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Oké, utálod. Ettől még nem lesz értelmetlen. Én a karácsonyt nem szeretem, attól még elfogadom, hogy más ünnepli és látom az értelmét is. A karácsony sem magyar ünnep, csak meghonosítottuk. Sőt, igazából ez minden ünnepre igaz.

Magyarországon sokan ünneplik a Halloweent.

Oké, ne vegyünk át minden ünnepet. Akkor mást sem. Dobd ki a számítógéped is, nem hazai gyártmány, úgy hozták át a határon!

2016. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

A Halloween egy nagy buli. Ez baj? Senkinek nem kötelező beöltözni. Senkinek nem kötelező szórakozni. Én minden évben megyek már 2007 óta beöltözve bohóckodni.

Egyáltalán mit lehet a halloweenon utálni? Nem megyek aznap sehova mert nem akarok épp aznap bulizni. Ok. De kifejezetten utálni azt, hogy mások találtak mégegy alkalmat a szilveszter mellett amikor össznépileg lehet bulizni és szórakozni... Utálni, hogy mások poénból beöltöznek és szórakoznak? Milyen hozzáállás már ez? Te ne szórakozz, ha az amerikaiak jól érzik magukat, te nehogy!! Ja..

2016. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

#13: "Én is utálom semmi értelme főleg Magyarországon senki se ünnepli "

Pont hogy ünneplik itt is sokan. Most nem tudom milyen nyelven kéne leírni neked hogy megértsd.

2016. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Jó, most tegyük magunkat túl azon, hogy mi magyar és mi amcsi, ez tökmindegy.

Kérlek titeket, normális hangsúlyban magyarázzátok el nekem, hogy TI mit szerettek benne. Ez nem provokatív kérdés, szeretném megérteni. Szóval, nézzük a kaszást, szellemeket, kísérteteket, halottakat, boszorkányokat, zombikat, múmiákat, a vért, a halált - szóval, ezekkel miért szeretik azok, akik ünneplik és egy jó szórakozási lehetőségnek találják a halloweent?

Amióta először hallottam a halloweenről, érdekel a kérdés, de sose kaptam normális választ.

2016. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17: Az emberek egy részét évezredek óta érdeklik a rejtélyek, furcsaságok és borzongás. Az őskortól vannak mítoszok, mindben van félelmetes rész. A sárkányokról szóló mesék sem nyugis gyerekmesék igazából, hanem véres történetek fejlevágással.

Egyszerűen egyeseknek ez ad egy extra érzést, hangulatot. Kizökkent a hétköznapokból, újat mutat, bármit.

Ugyan nem ünneplem a dolgot, de kiskorom óta érdekelnek a szellemek meg minden egyéb hasonló. Borzongást hoz, egy új érzést. De érdekelnek a szuperhősök is, tőlük meg kapok egy epikus érzést. Másoknak az új érzést az hozza, ha megnéznek egy romantikus filmet. Engem az pl. teljesen hidegen hagy, pedig érzelmes vagyok, de általában buta karaktereket zsúfolnak az ilyen jellegű filmekbe.

2016. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, buli, szórakozás. Ennyi. Nem nagy rejtély. Mindenhol vannak partyk Halloweenkor és tök buli beöltözni, koponyából inni meg tököt faragni. Nincs semmi hátsó sátánista tartalma vagy halálkultusz vagy tököm tudja. Vannak helyek ahol a gyerekeknek cukorkagyűjtést szerveznek kizárólag azért mert a kicsik imádják. Ennyi.
2016. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi a választ, utolsó két válaszoló. (na jó, most sem vágom teljesen. Valamit kapizsgálok, hogy mi ebben a vonzó, de nem tudom megérteni)
2016. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!