Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan Halloween valaki ünnepli?

Lassan Halloween valaki ünnepli?

Figyelt kérdés

Én személy szerint baromságnak tartom

Csak érdekel a véleményetek


2016. okt. 28. 23:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

"Ne vegyünk már át minden szar ünnepet"


Gondolom, a karácsony még jobban idegesít, amikor a fenyőfát díszítjük, és csak magadban tudsz dühöngeni, hogy aljas módon rákényszerítették az országra ezt az alig kétszáz éves szar német szokást. Gondolom, anyukád is nyakon vágott, amikor gyerekkorodban virágot vittél neki anyák napján, mert ilyen gonosz szar amerikai szokásokat nem ünneplünk.

2016. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
62%
Eredetileg a halloween nem az ijesztgetésről meg a halottak piszkálásáról szól. A hagyomány szerint épp a gonosz szellemeket űzték el a jelmezekkel, töklámpásokkal. És ha nem magyar ünnep? Ha nem tetszik akkor ne ünnepeld. Amúgy itthon is egyre több gyerek jár házról házra a nagyobb városokban. Nincs benne semmi sátánista, vagy démoni hagyomány, a gyerekek élvezik hogy beöltözhetnek, a fiatalok meg hogy bulizhatnak. Mi is itt a probléma? Ennyi erővel ne ünnepeljünk már se karácsonyt, szilvesztert se semmit, mert csak nem magyar hagyomány? Ugyan már...
2016. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%

Én ünneplem :)

Szeretem, hangulatos ünnep!

2019. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!