Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes Facebookot létrehozni?

Érdemes Facebookot létrehozni?

Figyelt kérdés
14/L

2016. okt. 29. 08:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Például új osztálytársak megismerése, ilyen átlagos dolgok.
2016. okt. 29. 09:01
 2/10 anonim válasza:
igen
2016. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
erre még hasznos, de amugy majd rajössz, hogy semmi nem történik rajta:D
2016. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Megkíméled magad a rengeteg embertől akikkel élőben nem is találkoznál ,de ott kényszert éreznek arcodba tolni a magánéletüket,és leszólni a tiedet.

Életben legyenek ismerőseid és velük tartsd a kapcsolatot más módon ,ezernyi van még.

2016. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A te korodban van értelme.
2016. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

# 5, OMG! :O

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak. Nekem mondjuk hozzátartozik, hogy nem jelölgetek boldog, boldogtalant és nem igazolok vissza olyanokat, akiket életemben nem láttam még. Akik ismerőseim, őket kivétel nélkül mind személyesen is ismerem. És szerintem jó dolog, hogy így tudom olyanokkal is tartani a kapcsolatot, akikkel már személyesen nem tudok minden nap találkozni. Azért érdekel kivel mi van. Így én sem felejtem el őket teljesen és ők se engem. És erre a FB nagyon is jó.

2016. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet tartani a távoli ismerőssel kapcsolatot telefonon skypon emailben kismillió chatalkalmazáson keresztül ,, szóval ez mind kifogás arra miért mutogatják magukat és magánéletünket ,osztanak meg ostobábbnál ostobább dolgokat ,lájkokra vadászva.
2016. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok fanatikusa, de a te korodban van értelme.

Már csak azért is, mert a kordbeliek többségének ez a kommunikáció fő csatornája, de még nekünk, huszonéveseknek is.

Nem csak arról szól, hogy mások megosztásait látod - ez az, ami egy idő után nagyon nem fog érdekelni, normális ember el jut kb addig a szintig, hogy már csak a híroldalak, viccoldalak posztjait nézi meg. Ez az egyik.

A másik, amiért viszont előnyös, a kapcsolattartás, mint mondtam, és a belső csoportok rajta: Ez nálunk is működik, s nálatok is, kis közösség építő hatása van, amiben ha nem vagy benne, könnyen kimaradhatsz egy-két közösségi dologból.

2016. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5-ösnek gőze sincs arról, hogy anélkül is ismerősöd lehet valaki, hogy nézegetned kellene a posztjait (el lehet rejteni). Úgyhogy teljesen tesre szabhatod, le is tilthatsz ott embereket. Nem attól lesz rossz egy eszköz (jelen esetben alkalmazás), mert eredendően káros, hanem mert egyesek rosszul használják. Az 5-ös - nem sértésként írom -, az e területen mutatkozó tudatlansága miatt nincs tisztában azzal, hogy hasznos is lehet a Facebook, ha normális ember használja, az okokat pedig az előttem szólók leírták.


Szóval csak hajrá, Kérdező, ha okosan használod, kizárólag előnyöd származik belőled. ;)

2016. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!