Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért imádjátok annyira a...

Miért imádjátok annyira a facebookot? Mi benne az olyan jó?

Figyelt kérdés

Én azért utálom, mert egyrészt felszínesebbek lettek az emberek, mióta ez létezik.

Másrészt tele van mindenféle baromsággal. Harmadrészt olyasvalakik is bejelölhetnek, akik nem állnak hozzám közel, vagy nem is ismerem őket személyesen. Minek? Negyedik bosszantó dolog a like- és ismerősgyűjtés.


Nem nagyzolásból írom ezt, hanem egyszerűen nem értem, hogy mi benne az olyan jó.


A kérdést azért írtam ki, mert minden ezzel kapcsolatos véleményem lepontozzák ezen az oldalon. Élőben is jellemző ez. Mintha át akarnák harapni a torkom, mikor elmondom róla a véleményem...


2016. jún. 12. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, majdnem 30 vagyok, nekem nincsenek fenn ilyen lájkvadász emberek, de ha lennének, tiltanám őket.


(Már megtettem politikai nézetek miatt.)

2016. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
16 lány vagyok. Szerintem azért hasznos mert bármikor tudok a barátaimmal beszélgetni ingyen. Ha kitesznek a nyaralásukról pár fotót azokat is szívesen megnézem. Facebookon van az osztálycsoportunk is amiben benne van az ofő és tud üzenni nekünk, hogy pl másnap reggel elmarad az első óránk:D Én is szoktam magamról megosztani képet, mondjuk versenyről. Jól esik ha gratulálnak a barátaim. Tudok nézegetni képeket arról aki tetszik:D Azért van valami haszna.Nem szoktam mindig fent lógni. Nem vagyok sem ismerős - sem lájkvadász:D
2016. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Amit a második leírt, az tényleg korrekt. Ingyen beszélsz akivel akarsz, ami azelőtt igen nehéz volt.

Meg az ember alapvetően szeret belelátni mások életébe, persze.


A lájkvadászat, meg egyéb szánalmas jelenségek meg az alacsony értelmi színvonalúakra jellemző, azok élőben is vannak, itt csak kiélik magukat. Ne vegyél róluk tudomást.

2016. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Meg az ember alapvetően szeret belelátni mások életébe, persze."


Azt gondolnám, ez csak azokra igaz, akik nem tudnak filmeket letölteni, hogy szórakoztassák magukat.

2016. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én belelátni helyett azt írnám, hogy szemmel követni:D Csak azokét akik tényleg közel állnak hozzám mondjuk 5-6 ember. Vannak azok akik nem állnak nagyon közel de jóban vagyok velük (20-25). Az ő oldalukat is szívesen megnézem.
2016. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nincs Facebook de nem tom mért szeretik annnyira
2017. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!