Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem bírom az üres...

Miért nem bírom az üres csevegést? Mindenkit ellökök magamtól.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem köt le az ilyen miújság, hogy vagy szintű beszélgetés, ennek eredményeképp nem írok vissza az embereknek Facebookon, de máshol se. Tényleg csak azzal szeretek beszélgetni, aki ÉRDEKEL, de az emberek nagy százaléka untat még ha próbálok nem is úgy állni hozzá. Persze ha megerőltetem magam elbeszélgetek akárkivel, de nem látom értelmét, nem érzem úgy, hogy ezáltal több leszek, jobb kedvem lesz, esetleg fejlődik egy kapcsolatom. Azt látom a legtöbb emberi kapcsolatban, hogy úgy is vége lesz, úgy sincs értelme, úgy is kibeszél másoknak, úgy sem ért meg, stb. És ez általában így is szokott lenni, sok sok csalódás után jutottam erre sajnos. Meg alapjáraton senkinek sem látom értelmét megnyílni, mert úgy sem ért meg és kész, pont. Elvagyok a saját világomban, és azzal hogy megpróbálom megértetni a gondolataimat másokkal, nem érzem magam többnek.

Amikor pl. közösségbe vagyok, esetleg elmegyek bulizni stb. viszont gond nélkül vissza írok az embereknek, mert alapból rá vagyok hangolódva az emberekre stb. De ha itthon vagyok és el vagyok a saját kis világomban, akkor rohadtul nincs energiám jó pofizni meg közölni vagy 5 emberrel párhuzamban chaten hogy épp mit csinálok és miújság. Miért van ez? Lehet ezen változtatni?

20l


2016. okt. 31. 03:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam (még maradt bennem) én is. Milyen ez? Ez közöny.


Pontosan az éreztem, amit te, hogy nem lehet mit mondani sok Mindenre.

Unalmas.


Aztán elkeztem élni a pillanatban, és mindig tudom mit kell mondani.


Mondok egy példát.


Ő - Ma is emelték a benzin árát

Én - Valóban?

Ő - Honnan tudnád, nincs kocsid.

Én - Egyre megterhelőbb anyagilag,úgye?

Ő - Arról fogalmad sincs.

Én - Járj kerékpárral.


(Nem szólt rá semmit)

2016. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Red Vixen talcan kinalja a tanacsait boldog-boldogtalannak, ovatosan vele, nagyon rossz hire van!
2016. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!