Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért videózik boldog-boldogta...

Miért videózik boldog-boldogtalan mindenféle hülyeségről?

Figyelt kérdés

Mostanában többet böngésztem youtuben és találtam olyan csatornákat, hogy az elképesztő.


Van ahol a minőség rossz...de nagyon. Van ahol a tartalom innen-onnan összelopott. Van ahol minden.

(a twitches LoL-os streamerekről nem is beszélek inkább).


De miért?

Értem én, hogy szeretnének ők is "híresek" lenni de nem veszik észre, hogy ugyan azt a videó blog témát már megcsinálták rajta kívűl vagy 20-an és az övére már senki nem kíváncsi? Gameplayekkel ugyanez.

(a reakció videók a kedvenceim :D amikor a szr videós reagál a szr videósra, elmondja a hibákat meg minden csak ő is ugyan azt csinálja)


Őszintén bevallom, én is szeretnék egy youtube csatornát amin van pár ezer követés de miután semmi olyan ötletem nincs ami miatt érdemes lenne belekezdeni inkább meg se csinálom.


2016. nov. 1. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az emberek egyik legfontosabb igénye a fontossági érzés kielégülése.

minél kisebb a személyiség stabilitása,annál több embernek kell visszaigazolnia számára az elért "eredményt".

vagy pedig a valós életük annyira korlátolt,hogy ez az egy lehetőségük van a visszaigazolási lehetőségre.

2016. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
ööööö..mert megtehetik?..
2016. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!