Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen boldogtalan vagyok...

Teljesen boldogtalan vagyok mintha egy gep lennek es nem tudom mit kezdjek magammal,22 evesen?

Figyelt kérdés
Nem talalom azt a valamit ami hianyzik az eletembol. Eddig azt hittem a penz boldogitani fog de nem boldogit, sot mar igenyem sincs semmi extra dologra. Nem tudom mi tevo legyek csak a munkanak elek. Es 22 eves vagyok. Es nem talalkozom senkivel mert csak aludni jarok haza. De valahogy egyre jobban bezartkozom. Nem felek semmitol de nem megyek el sehova. Elegem van, mit tanacsoltok?
2016. febr. 26. 03:15
 1/4 elwera ***** válasza:
Az ember alapvetően társas lény. Azért érzed rosszul magad, mert elhatárolod magad. Tessék elmenni ide-oda, haverokkal.
2016. febr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" De valahogy egyre jobban bezartkozom."


Amíg így teszel,nem fog változni semmi.

2016. febr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
ha nem boldogít a pénzed, akkor küldd át nekem. Engem boldogítani fog!
2016. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon is de életeden főleg kéne változtass.

"nem talalkozom senkivel"

"csak aludni jarok haza"

Tegyél változásért. Nincsenek emberi kapcsolataid, ne csodálkozz ha nem érnek ingerek amik érzéseket váltanak ki.

2016. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!