Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikor legelsőnek mész a párod...

Mikor legelsőnek mész a párod szüleihez bemutatkozni pl ebédre illik vinni valamit? Kiöltözni illik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Egy tálca sütemény, vagy egy üveg bor egészen biztosan nem baklövés, én vinnék.

Kiöltözni nem kell, amiben kényelmesen érzed magad.

2015. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
most hogy látom az ezredik ugyanilyen kérdést, muszáj megkérdeznem: miért nem kérdezed meg a barátod/barátnőd? talán tudja, hogy kell-e valamit vinni és ha igen akkor mit....
2015. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem normál öltözetben menj, mert ha nagyon kiöltözöl, lehet ők érzik majd rosszul magukat, hogy ők meg nem öltöztek ki. Nem muszáj sütit vinni. Vigyázni is kell vele, mert mondjuk csinálsz diósat, aztán kiderül, hogy allergiás rá, vagy csak szimplán nem szereti. Vagy nem úgy szereti, ahogy elkészítetted. Ha virágot viszel, azt is puhatolózd ki.
2015. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mi van ha valaki allergiás, vagy nem szereti a vitt sütit? Akkor nem eszik belőle. Esznek a többiek. Ne dramatizáljuk már túl ezt a nagyon egyszerű kérdést. :D
2015. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
57%
vigyél pár gr.pórt,felszívjátok,jól érzitek magatokat aztán ennyi.
2015. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Mikor én mentem először, akkor vittem ajándékot, pláne azért is, mert én pár napra mentem, a távolság miatt. Anyukájának egy desszertet vittem, apukájának pedig egy bort. Nem öltöztem ki: egyfelől mert utaztam, de ha közelebb laknának, akkor sem öltöztem volna ki túlzottan.
2015. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

hát szerintem helyzettől függ. én a mostaniaknak nem vittem semmit, és őszintén szólva eszembe sem jutott...

de szerintem olyan volt a helyzet, hogy furcsállták is volna.

2015. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Emberfüggő ki hogy szocializálódott, engem pl. Arra tanítottak, ha vendegségbe megyek illik valamit vinni, hiszen készülnek ebéddel/vacsorával akármivel. Legalább egy bonbont vinnék.
2015. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Én vittem süit, bort

Plusz karácsony után volt, és nálunk szokás sok halászlevet főzni(60l)

És abból vittem, ennek külön örültek.


Ha nem csak véletlen beszaladsz..stb akkor illik..és az ebedből úgy jön le :)

De pl 16 évesen beugrotok, akkor nem.


Öltözés:

Ne legye kihívó, túl lezser, de nem kisestélyi..

Pl egy jobb farmer nem sportos felsővel tökéletes,mde ha nem mindig farmert hrdasz( mint pl én max hétvégén) akkor lehet ennél elegánsabb is.

A lényeg hogy te legyél, ne feszengj..stb tehát nem veszel szoknyát ha nem szoktál csak a kötelező helyeken hordani..:)

2015. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Jah es nálnk isfordított volt.. A brt kapta ankaja, mert szerei, apukája pedig a sütit, es bonbont,mertazt ő..plusz alkoholista(akkor3 éve márnem ivott...ma mr 10éve nem)
2015. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!