Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiunak kellene bemutatkozni...

Szenvtelen1 kérdése:

A fiunak kellene bemutatkozni megbeszeles nelkul vagy a szulok kerjek a lanyukat, hogy mutassa be a fiut?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképpen ne toppanjon be a fiú megbeszélés nélkül. Szerintem a lánynak kellene mondani a szülőknek, vagy a szülőknek a lányuknak, hogy találkozni kellene.
2015. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vegre egy megfontolt elgondolas! Zold!
2015. nov. 30. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindig a gyerek vigye haza a párját, de előtte szóljon a szülőknek. Èletem egyik legmegalázóbb helyzete volt, amikor az aktuális sràc gondolt egyet, és behívott hozzájuk, mondván a szülei nincsenek otthon, megmutatja a házat. Persze otthon voltak, amivel nem is lett volna baj, de az apja alsógatyában tévézett, az anyja épp kertészkedésből jött be, csupa sárosan. Nem tudom, kinek volt kínosabb a helyzet, de az a kapcsolat nem tartott sokáig.
2015. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindig a gyerek feladata előre egyeztetni a szülőkkel a hivatalos bemutatást. Nem kell díszvacsora és formális marhaság, de illik annyit mondani, hogy: Holnap szeretném áthívni Józsit/Katát és bemutatni nektek.


De a megbeszélés nélküli bemutatás is rendben van, ha mondjuk a fiú várja a ház előtt a lányt és apuka/anyuka is lemegy, hogy megnézze magának a gyermeke párját, vagy mondjuk összefutnak a városban véletlenül.


De a váratlan felbukkanás bunkóság és kellemetlen szituációkat szülhet.

2015. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig megvártam, hogy a szüleim "kíváncsiak" legyenek a páromra és meghívják hozzánk, hogy szeretnék megismerni. Szerintem ez így teljesen korrekt.
2015. dec. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem egyik, sem másik.

A megbeszélés nélküli beállítást elég bunkóságnak tartom, ugyanis a szülőnek döntési joga van elfoglaltságáról.

Ha a lány komolynak tartja kapcsolatát, beszélje meg szüleivel, mikor alkalmas a srác bemutatása.

A szülők miért kérjék a fiú bemutatását, hiszen messze nem biztos, hogy hetente új "igazit" akarnának megismerni.

2015. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a lány beszélje meg a szüleivel, hogy pl. holnap hazahozza a párját bemutatni. Aztán ha ott vannak, bemutatja, hogy ő XY, a barátom. Nem kell túlbonyolítani.
2015. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!