Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírnátok egy heteteket...

Leírnátok egy heteteket lépésről-lépésre, hogy álltalában hogyan telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Kort is irjatok! :)
2016. nov. 3. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én 26 éves nő vagyok, stabil párkapcsolatban lassan feleségként, egy majdnem 5 éves kisfiúval..


Általában minden nap 5-kor kelek. elmegyek futni, ez olyan 30 perc 1 óra, változó. mire visszaérek a párom már általában felébredt és elkészült a reggelivel. (mindig főtt reggelit eszünk, a nap legfontosabb étkezése). Felkeltjük a kisembert és megreggelizünk. Aztán készülés az oviba. Hétfőn és pénteken én viszem őt, a többi nap a párom, vagy a nagyi ez változó. Én kiszámíthatóan dolgozok, de a párom nem így ez egy kicsit bonyolult. Általában 8-tól 5-6-ig dolgozok. Gyorsan elszaladok a boltba, ha valami hiányzik otthonról. A kicsiért a nagyi vagy a bébiszitterünk megy. A bébiszitterünk heti háromszor jön, hétköznaponként. Hétköznap nem igazán takarítok, csak a nagyon szükséges dolgokat végzem el. Igyekszek annyi hasznos időt eltölteni a fiammal amennyit csak lehet. Ilyenkor tanulunk, játszunk, sütit sütünk, apukával gitározik stb. Mivel ő eszik az oviban, a párom és én a munkahelyünkön ezért hét közben nem nagyon főzünk. Vacsira hideg, vagy rendelünk valamit. Olyan 9 óra körül fekszik a kisember. Ezután hajat mosok, olvasok, tanulok, filmet vagy sorozatot nézünk, összebújunk. Olyan éjfél körül kerülünk ágyba.


Persze ez nagyban változik, ha például a páromat egész héten nem látom, mert éppen céges kiküldetésen van.


A hétvégenként takarítunk, és sokat járunk kirándulni, rokonokat látogatni.


Ha olyan a beosztásunk, akkor hét közben is eljárunk egy kicsit szórakozni. Pl. moziba, vacsizni, koncertre vagy az egyik nagyon jó barátunk bárjába kiereszteni a gőzt. Ilyenkor a fiunk a nagyszülőknél alszik.


Illetve a fiúnk ovi mellett heti kétszer jár táncolni, és egyszer zenére. (erre felváltva visszük, attól függ, hogyan tudjuk megoldani)


Elég zsúfoltan telnek a napjaink, szeretnék több dolgot is csinálni de sajnos 24 óra az 24 óra :)

2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Munka, munkakeresés (a munkáltató tudtával), esetleg még munka otthonról is, időnként interjú, hétvégén bevásárlás, aztán kezdődik ismét. Ez megy pár hónapja. 30 elmúltam.
2016. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7-kor kelek, elkészülök, 3/4 8-kor go munkába, ahol 4-1/2 6-ig vagyok, majd bevásárlás, olvasás, netezés, ügyintézés, takarítás, bóklászás a városban (persze ezek nem mindennapos teendők, csak általában ezeket csinálom váltakozva), majd 10 körül alvás.

Szerencsére egyedülálló vagyok. (34F)

2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában 7-9 között kelek.

Művészi hivatást űzőként itthon lakok és dolgozom, magam osztom be az időmet. Általában megiszom a reggeli kávémat kényelmesen 9-10 között. Utána reggelizem. Ez alatt megnézem mik a "hírek" a nagyvilágban, ami azt jelenti körbe nézek a szokásos felületeken, facebbok, email, család és barátok.

Hangulattól függően délelőtt szeretek sportolni, ezért ha van hozzá kedvem ilyenkor szentelek rá időt, ez a facebookozásból veszi el az időt, amit egyébként nem bánok. :D

Ez után dolgozom.

Ebéd szünet, majd munka megint estig.

Ez egyébként marha változó tud lenni. Van, hogy egész nap nem vagyok itthon, jövünk megyünk, van hogy már reggel 6-kor munkába temetkezem akár éjfélig is mert hajt a "tatár".

De előfordul hogy napokig nem dolgozom mert nem vagyok olyan hangulatban ilyenkor olvasok, családdal vagyok, jövök megyek.

Rendszeresen olvasok esténként, de mivel az időbeosztást én csinálom, van hogy egész délutántól lefekvésig olvasok egy "letehetetlen" könyvet. :)

2016. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam 30/N
2016. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!