Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány a randira csöves...

Ha egy lány a randira csöves kinézettel érkezik mennyire valószínű hogy a fiú megsajnálja és vele marad szeretni fogja?

Figyelt kérdés
Azér gondoltam rá mert ez egyfajta sebezhetőség és ha a férfiak minél több sebezhetőségét làtnak jobban védelmezik a nőt szerintem.
2016. nov. 5. 01:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Második randi alkalmával kaphatsz tusfürdőt és bolhátlanító sampont ajándékba.
2016. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez jo poen :D
2016. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez állatság. Ha még csak kicsit igénytelen, akkor más előnyös tulajdonságával feledtetni tudja azt, de ha teljesen szakadt csöves benyomását kelti, az nem a védelmező, hanem a viszolygó ösztönt váltja ki belőlem, és feltehetőleg másokból is. Különben sem azon gondolkozom egy nő láttán egyfolytában, hogy hogyan védjem meg. Ez nem a középkor.
2016. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nos, ha a lany hatranyos helyzettel rendelkezik, de aranyos, es vonzzo a termeszete, nagy valoszinuseggel megsajnalhato.


Ismertem egy ilyen lanyt, szep, csinos, csabito, de szegeny hatranyos helyzetben nott fel(ez volt kb 4 eve). Nagyon jo baratom lett (egyik legjobb, es o lany, en meg fiu, en voltam 16 eves, o meg fel evvel idosebb). Nos nekem volt mar kialakulo kapcsolatom akkor, de oszinten ha nem lett volna, en siman osszejottem volna vele. Nagyon sajnaltam szegenyt, mivel szerintem o tobbet akart, en meg valahogy mar akkor is 16 evesen arra hajtottam, hogy megadjak neki mindent, amit egy jo barat tud. Tipikus szegyenlos lany volt, akit bantottak is, bar olyan aranyos, artatlan, szep arcu, atlagosnal magasabb vekonyka lanyka volt, hogy nem is tudom hogy voltak erre kepesek masok. Hogy reszletezzem egy kicsit, nem volt semmi eros szag ami korulvette volna, bar lehetett egy nagyon picit erezni amikor kozel voltal, hogy a ruhaja nem volt friss, megsem volt taszitoan rossz szagu.


Nos szegeny lanynak nagyon rosszul alakult a sorsa, en pedig azota is magamat hibaztatom, hogy tehettem volna tobbet is erte, holott abban az idoben, abban a korban en 100%-ban, de 100%-ban ugy ereztem, hogy mindent megadtam neki ami rendelkezesre allt.


Es ha most ezzel a fejjel visszakerulnek abba az idobe, es nem lenne senkim, biztos tobb lenne a barati kapcsolatbol.

2016. nov. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyire csöves?
2016. nov. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan kapcsolatot akarsz, amiben sajnálatból és szánalomból van veled a pasi, nem pedig szerelemből?
2016. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én elgondolkoznék azon hogy csak a pénzemet akarja -e, nehéz helyzete miatt. Erre pedig nincs szükségem, úgyhogy visszautasítás lenne a vége.



10 ezer ft-ból fel tudsz öltözni normálisan. Turkálók, kínai boltok, stb. Nem muszáj egyszerre ennyit költened. Szappant és sampont fillérekért kapsz.

Innentől fogva ez igényesség kérdése.


Nyilván vannak olyan emberek akinek erre sem telik, de velük nem járok randizni. Főleg azért mert nyomós többségük hajléktalan.

2016. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem muszáj hogy szerelmes legyen belém én azt szeretem ha én kepesztek a férfi után és ha megakar óvni mindenről.De most gondoljatok bele egy jóképű pasi aki felkarol egy szép szegény lànyt milyen megható és szenvedélyes.
2016. nov. 6. 00:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked kicsit sem eltorzult a világképed...
2016. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nembaj
2016. nov. 6. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!