Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elfogadott dolgot...

Milyen elfogadott dolgot találsz te felháborítónak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem jutott volna ez eszembe, de köszi #5:

Azt, hogy amikor a melegekről van szó, hirtelen "a szexualitás mindenkinek a magánügye", viszont még egy nyomorult mcdonalds reklámot sem tudnak heteró románc nélkül a képembe tolni. (Arról meg ne is beszéljünk, amit fő műsoridőben láthat a tvben az ország összes gyereke)

Oh meg azt is, amikor valaki azzal próbálja bizonyítani, hogy nem homofób/szexista/rasszista, hogy felhozza, hogy van meleg/női/más kultúrából való barátja. Ez... Nem így működik...


Viszont ha nem olvastam volna #5 válaszát, akkor azt írtam volna, hogy idősebb pasik (25+) kikezdenek 16 - ne adj' isten annál is fiatalabb lányokkal, mert "az már legális"...

Meglepően gyakori jelenség; gusztustalan, káros, és kevesen tiltakoznak ellene.

2016. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Én ennel valosabb ,realisabb dolgot mondanek,amivel nap mint nap szembesulunk es bar elfogadott,erkolcsileg,moralisan elfogadhatatlan amit ebbe az orszagba a politikusok,a vezetosegek es a rendszer megenged,szamomra ez tobb mint elfogadhatatlan!
2016. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

#11


5-ös vagyok!


Sajnálom, hogy a hozzászólásom ilyen indulatokat váltott ki belőled, ne rám neheztelj, nem miattam vagy meleg!

Amúgy feltűnt neked, hogy ez a fórum most nem rólatok szól?

Nos:

1) Tetszik neked, vagy sem, igenis a szexualitás mindenkinek a magánügye, legyen az hetero vagy meleg,... legalábbis normális embereknél.

2) Tetszik neked vagy sem, a világ még mindig hetero alapon működik, ezért a reklámokban is ez az általánosan elfogadott gondolatmenet.

3) Tetszik neked vagy sem, valóban van homoszexuális barátom idestova 20 éve, de nem azért barátkozom vele, hogy hozzád hasonlók szimpátiáját elnyerjem.


És végül:

Speciel valamelyik éjjel jöttem haza kocsival és az egyik sarkon egy 14 év körüli hímr.ngyó rázta magát egy 60 körüli pasinak, láthatóan üzletkötés közben voltak.

Nekem valamiért gusztustalanabbnak tűnt, mintha egy 25 éves férfi "kikezd" egy 16 éves lánnyal.

De gondolom a te világodban ez rendben van és elfogadott.


Ne aggódj, további eszmecserét nem folytatok veled, irkálhatsz amit akarsz, de nem azért mert meleg vagy, hanem azért mert nem vagy partner!

2016. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
#13 A válaszod önigazolás része nem érdekel, csak abban akarlak kijavítani, hogy én személy szerint nem vagyok meleg, csak egy olyan heteró, aki olvasgat arról, hogy mennyivel nagyobb %ban lesznek öngyilkosok/depressziósok a melegek (főleg a tinik) mert olyan környezetet teremtünk, ahol azt érzik, hogy a puszta létükkel is provokálnak...
2016. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%
Úgy vagy te heteró 14-es, mint a Kulka János! :D :D :D
2016. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Én a fizetéseket. Tudom, hogy mindenki keveset kap, de pl van egy focista egész évben kb bulizik stb...tömik a zsebüket pénzzel, ezzel ellentétben egy mentős 12 órás műszakokat visz, ember életeket ment és a töredékét kapja.
2016. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

"azt a pár órát se tudom anélkül végigülni, hogy az egész osztály ne bűzölögjön a füsttől és ez engem zavar"


Ritka büdös tud lenni egy dohányos ember. De ez bezzeg nem gáz, mert ez elfogadott. A gond az, hogy ha betiltanák a dohányzást ez a 80% fellázadna, mintha valami nagy szemétséget követtek volna el.

2016. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
A szexualitás túlzott reklámozását. Nincs film szex nélkül, nincs videóklip szexuális utalás nélkül, nincs újság szexuális jellegű cikk nélkül. Őszintén a csapból is a dugás folyik... értem én hogy jó és szeretjük, de mit kell ezzel ennyit foglalkozni?
2016. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

1. A felelötlen kutyatartást. Ez alatt sok dolgot értek, pl. mozgásigényes kutyák panelban tartását, a kutyák elhanyagolását, kutyakaka össze nem szedését, póráz, szájkosár nem használatát ott ahol kötelező és/vagy indokolt, stb.


2. Nagyvárosok belvárosában a korlátozás nélküli személyautó használatot.


3. Mindent mindig ismerősökön keresztül intézést, kisemberek belterjes mutyijait (azért nem a politikusokat írom, mert azokra nyilván ugyanúgy fúj az is, aki kicsiben ugyanezt csinálja).


4. Mások magánéletébe folyton beleszólást.


Most hirtelen több nem jut eszembe.

2016. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!