Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a melegekről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem érdekel ha valaki meleg míg azt nema nyilvánosság elött ,provokáló viselkedséssel teszi,otthon mindenki azt csinál amit akar.De az utcán ne járjatok kézenfogva stb,senki nem kiváncsi rá.
2015. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy az első mondta, engem sem érdekel mit csinálnak, amíg nem előttem csinálják, olyankor igenis elküldöm őket a p*csába.
2015. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen egyenrangú párnak tekintem a meleg párokat mint a hetero párokat. Az előző kettőnek: miért ne sétáljanak kézen fogva? Mindenkinek megvan a joga ehhez! Azt én se szeretem ha 2 ember (legyen akármilyen nemű) percekig nyalja falja egymást az utcán, de a kézenfogva járás titeket mégis miért zavar?! Visszatérve a kérdésre, úgy viszonyulok hozzájuk mint bárki máshoz, a nemi identitás nem határoz meg 100%osan egy embert, aki e miatt kezeli őket máshogy az nagyon szűk látókörű. Viszont, az egyenrangúság azt is jelenti, hogy pozitívan se kéne megkülönböztetni őket. A lényeg, hogy sehogy se kéne megkülönböztetni őket.
2015. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet itt leírni.
2015. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Azért ne járjanak mert abnormális,undorító,visszataszító látvány mikor két férfi nyalja falja egymást. Egyáltalán nem elfogadott dolog,és ne is legyen.Ha két különböző nemű teszi ugyan ezt az normális,elfogadott dolog nem fordul fel tőle a gyomrom..
2015. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

"Azért ne járjanak mert abnormális,undorító,visszataszító látvány mikor két férfi nyalja falja egymást. Egyáltalán nem elfogadott dolog,és ne is legyen.Ha két különböző nemű teszi ugyan ezt az normális,elfogadott dolog nem fordul fel tőle a gyomrom.."


És ha szerintem a heteró párok látványa gyomorforgató, akkor mostantól azt is tiltsuk be a nemzeti együttműködés nevében?

2015. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Ha szerinted ígyvan baj van veled a homoszexualitás undorító,ki akarja ezt nézni? kik ezek az emberek akik erre gerjednek egyszerűen nem értem és nem is akarom megérteni..Az emberek többbsége normális nem akarja ezt látni nem akarja hogy a gyerekeik ezt lássák..
2015. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 MrPifta ***** válasza:
84%
de csak akkor, ha a heteróknak sem szabad! Mi az, hogy valakinek lehet, valakinek nem? Ha egy heteró foghatja a párja kezét az utcán, akkor én is. De amit egy heterónak nem illik az utcán, azt természetesen én sem teszem meg.
2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
A legkevésbé sem érdekel, hogy ki akarja látni, és ki nem. Nem az alapján működik a világ, hogy te személyesen mit szeretsz nézni, vagy éppen akárki más.
2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Pont ez a baj látod hogy nincsenek tekintettel arra hogy sok ember nem szívesen nézi ezt.Ráadásul még fel is vonulnak mintha valami dicsőség lenne vagy én nem is tudom,ha valaki szándékosan provokálja a többi embert az normális? nem lehetne hogy otthon a 4fal között csinálják azt amit csinálnak??? Vannak alapvető társadalmi normák ha valaki nagyon kilóg ebből azt elitélik stb így működik a világ..
2015. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!