Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak így, mit ajánlotok? (végzős gimnazista)

Figyelt kérdés

Gimnáziumban matek szakon vagyok jelenleg, ami azt jelenti hogy 3 évig heti 7 matek van, idén 8. Ennek ellenére úgy érzem nagyon nehéz lenne nekem egy emelt matek érettségire jól felkészülni. Emellet biológia fakultáción vagyok, abból talán menne ha ráfeküdnék, de azt is azért választottam mert perpillanat nem jutott jobb eszembe mikor választani kellett. Lehet elcsesztem egy csomó időt.

Ezen kívül viszonylag jól fizető munkát szeretnék (ki nem), tehát nekem most nincs semmi amire úgy tudnék gondolni hogy azért csinálnám mert szeretem és a pénz nem fontos. Van az érettségiig fél év, ha kell nagyon sokat tudok tanulni addig minden nap. Tudom hogy mindenki az informatikussal jönne, de nem vonz nagyon. Fizika sem megy túl jól. Ti mit javasolnátok?


2016. nov. 6. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom pontosan mit csinál egy biomérnök, de az általad leírtakból hírtelen erre gondoltam (biosz+matek). Persze egy (gépész)mérnöknek alapból kellene a fizika, de gondolom az előbb említett szakmában ezt a biosz helyettesíti. Annyi biztos, ogy legalább nem lennél vele lekorlátozva Magyarországra, mehetsz vele külföldre is.
2016. nov. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt javasolnám, hogy ne akarj még továbbtanulni! Adj magadnak időt, hogy rájöjjél, mi érdekelne igazán, mire lennél képes, stb., de ne úgy, hogy csak lógatod a lábad pár évig, hanem úgy, hogy elmész dolgozni egy-két évig!
2016. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!