Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Látogatható ELTE előadások?

Látogatható ELTE előadások?

Figyelt kérdés
Be lehet ülni az Eltén tartott előadásokra, úgy, ha még csak középsulis vagyok? Ha igen, van valamiféle jelentkezési rendszer, (pl. előzetes regisztráció), vagy akkor megyek, amikor csak akarok? Illetve, hol találhatnám meg, hogy pontosan mikor és melyik teremben tartják őket? (Főleg filozófiai és történelmi témájú előadások érdekelnének, és igen, próbáltam az egyetem honlapján, de nem tudtam rájönni, melyik előadás számít nyilvánosnak és melyik nem. Be tudnátok nekem linkelni párat? Előre is köszönöm. :)

2016. febr. 27. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állampolgári jogod bármelyik egyetem bármelyik előadására bemenni. Csak odamész és kész.
2016. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az osszes egyetemi eloadas nyilvanos. A gyakorlatokra es laborokra viszont hivatalosan nem mehetsz be, tehat az oktatoval kellene ehhez beszelned.


Az orarendek altalaban fennvannak az adott tanszek honlapjan, viszont errol egyaltalan semmit nem talaltam. A legegyszerubb az lenne, ha ismernel valakit aki a NEPTUNba be tud lepni. Onnan ki lehet olvasni az idopontokat.

2016. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdítő egy ilyen kérdés egy középiskolástól, komolyan mondom. A legtöbb kb ilyen kategóriában van: "Ájfon -t venék, meik a legjobb. bocsi a hejesirasert tellóról vagyok"


Első kettő megválaszolta a kérdést. Én úgy informálódnék előadásokról, hogy ráírok az előadóra e-mailben. (google-ön elérhető a legtöbb prof elérhetősége)

2016. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

[link]


A Károli oktatói, megnézed melyik mit oktat és írj rá e-mailen.

2016. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2016. febr. 27. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre vki, aki egyetemre akar járni, nem mellé...
2016. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!