Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyi kavet isztok meg...

Ti mennyi kavet isztok meg egy nap?

Figyelt kérdés
Ha akarjatok, azt is leirhatjatok, hogy mikor isszatok, milyen koritessel, stb.

2016. nov. 8. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyit, de azt mindig.
2016. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én elég sok napi 4-5 cukor nélkül 24f
2016. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy éjszaka ittam, és utána ugyanolyan jól aludtam, mint máskor. Általában egyet, felkelés után, ez már csak amolyan rituálé nálam. Ha menni kell valahová, akkor kihagyom, nem fordítok rá időt.
2016. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak napok, amikor egyáltalán nem kávézok, de legtöbbször napi 1, nagyon max 2 dupla eszpresszó, vagy feketén vagy egy kis tejjel, cukor nélkül.
2016. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggel 1, de csak 3in1-et, majd du. 5 körül még egy ugyanilyet. Nincs körítés mellette.
2016. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, akkor én is leírom: Én munkanapokon ebéd után szoktam meginni egy rövid presszókávét feketén. Mostanában igényem lett néha napi kettőre, de próbálok maradni az egynél, hogy ne szokjak rá ennyire.
2016. nov. 9. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában egy kávét iszom, reggeli után, körítés nélkül.
2016. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagy 4, et vagy 4, és felet mindegyiket édesítőszerrel, vagy cukorral, és még meg iszok fél liter kólát, meg néha iszok zöld teát is, de csak 1 - et.
2022. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!