Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kávét isztok?

Milyen kávét isztok?

Figyelt kérdés
Régen Omniát ittam de egy idő után nem esett jól, majd Thibo kávét ittam sokáig nagyon jol esett, mostanság nem izlik, úgy innék egy jó kávét..
2016. márc. 16. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pellinit, lavazzát
2016. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak gépi kávét :D


De ha budapesti vagy, akkor inkább próbálj ki egy kávézót, elég sok jó nyílt mostanában.

2016. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nyáron betértem egy kávézóba. A kávé, amit ittam, mennyei volt, illata, aromája tökéletes, utánozhatatlan. Meg is dicsértem, a hölgy azt mondta, ők csak Segafredo-ból készítik. Nosza vettem, egyszer piros csomagolásút, majd fekete zacskóst. De nem az igazi. Kávénak kávé, de nincs az aroma.Kávéfőző géppel készítem,maga darálja, de nem ízlik. Én is kíváncsi volnék, miből lehetne olyan illatos, presszó ízt kicsalogatni?
2016. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nespresso. Nagyon finom, én szeretem :)
2016. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg Tchibo Italiano Espressot, szerintem finom.

Miután ez elfog fogyni, a Pellinit is kipróbálom. :)

2016. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Az a Sega amit a kávézóban iszol nem kapható boltban. Ezen kívül nem mindegy mivel főzöd....

2016. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 - sajnos ezt sejtettem én is:( Szerintem még a granulált kávé elkészítésének is lehet valami fortélya, mert nagy ritkán sikerül aromásra. Először a forró víz, s bele a kávé, vagy a kávéba a felfőzött víz? De van, amikor ritkán összejön.
2016. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mövenpick vagy Lavazza.
2016. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mövenpick, frei,
2016. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbálok ezekből.

Sajnos én is észrevettem, hogy a házi kávé nem olyan, mint amit kávézóban lehet kapni. Délutánonként néha iszok kávézóban de korán reggel azonnal kell..

2016. márc. 16. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!