Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány % hogy elkapják. Rettentő...

Meow901 kérdése:

Hány % hogy elkapják. Rettentően félek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült egy teóra, a mi "biztonságos" környékünkön egy ember gyerekeket "piszkál".

Ennek nagyon hosszú sztoria van,a lényeg belőle hogy meg van adva hol mászkál.Állítólag már körözik de könyörgöm ahol lakom az egy község ami nagyon pici.Meg van adva hol mászkál,ha ez igaz hogy ott akkor rég elkapták volna.

Nekem teljesen gyomoridegem van,pánikolok,a szivem az egekben,vérnyomásom szintén.

Rettentően félek....mikorra várható az hogy elkapják?Nagyon félek.Anya sose vette az ilyet komolyan,viszont ezt annál inkább ami megijeszt.Most váltottam sulit pánikbetegség miatt.

Nem szeretnék visszaesni ez miatt.


2016. nov. 8. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg, maradj otthon, felnőtt kíséret nélkül ne menj sehova, ajtót mindig csukd be, ha egyedül vagy otthon, de persze törekedj arra, hogy sose legyél, ha szüleid mennek valahová, menj velük te is.


Bár ezt most úgy mondom, hogy semmit nem tudok erről az egészről, de a lényeg, hogy mindig legyél nyugodt.


Ja és ha pl. egyedül mész haza, törekedj arra, hogy sose mászkálj el, próbálj a legrövidebb, legbiztonságosabb úton hazamenni.

2016. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

És ha esetleg tényleg ugye van ilyen és járkál,elkapják?

Mert tényleg kicsi Községben lakuknk.

2016. nov. 9. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kicsi közösségben élsz, akkor szerintem már tudni kéne róla mindenkinek (persze nem feltétlenül csak nagyobb a valószínüsége mint egy nagyvárosban)


A lényeg, hogy légy mindig nagyon óvatos, ne állj szóba idegenekkel, és reméljük nem lesz baj. :)

2016. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!