Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy barátnőm, imádom,...

Van egy barátnőm, imádom, nagyon régóta ismerjük egymást, kb 15 éve, viszont rettentően ostoba szegény. Előre félek, hogy mi lesz ha meglátogat?

Figyelt kérdés

Ő Magyarországon él, dolgozik, én külföldön, és nyáron meglátogat. Az otthoni banda már megszokta, hogy ő egy olyan boci szemekkel a világra csodálkozó típus, meg a butaságai ellenére is szerethető. Számunkra.

Addig nincs is baj vele amíg meg nem szólal.


Pl tavaly nyáron otthon voltam néhány itteni barátommal, és elmentünk bulizni a magyar barátaimmal közösen, ez a jány is ott volt.

Elment a mosdóba, majd amikor vissza jött nagy hangosan kijelentette, hogy "Imádok kakilni, olyan mintha ülve fogynék."


Vagy amikor elmentünk egy kiállításra végig fennhangon ócsárolta a képeket, és mindegyiknél megjegyezte, hogy micsoda vászon és festék pazarlás, mert olyanokat a macskája is tudna festeni. Megjegyzem én is hasonló véleménnyel voltam, de egyik ku.földi barátom rajong az ilyen értelmezhetetlen művészetért...de akkor sem puffogtam végig két órát.


Szóval ez a leányzó egy félre nevelt 8 éves szintjén van, naiv, nem veszi észre magát, nem törődik a viselkedese következményeivel, sírva fakad ha meglát egy sánta galambot, és mindig kimondja az első dolgot ami eszébe jut.

Valami miatt mégis szeretem, szeretjük akik ismerjük régóta.


De annyira félek, hogy megint ilyen kakilos szövegekkel jön majd, és ha valamelyik külföldi barátom rá szól, hogy viselkedjen, vagy nem illik, sírni fog. Volt rá precedens.


Én hiába szólok rá, ideig óráig tart, aztán vissza süllyed a a szintjére.


Nem tudom hogy lehet ilyen, mert ami a szakmája abban brillirózik, folyékonyan beszél 3 idegen nyelvet...sajnos ha a szakmáján kívül beszéli, azokon is többnyire ostobaságokat mond.


2015. ápr. 19. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Előre félsz, igen.
2015. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Tök jó arc lehet a csaj :)
2015. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsóka__ válasza:
Fogadd el olyannak amilyen,vagy ne barátkozz vele.
2015. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg előre félsz.
2015. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy imádhatsz egy olyan embert akit nem fogadsz el olyannak ami? Tökre lenézed, szinte látszik az írásodon. Megszokod vagy megszöksz. Mellesleg szerintem egyéniség lehet a csaj :D
2015. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem nézem le, csupán tényeket közöltem róla. És nem az a bajom, hogy engem kellemetlen helyzetbe hoz, hanem az, hogy a butaságai miatt mások megszólják, és amilyen galamb lelke van, napokig szomorú lesz.


Ugyan ez volt, amikor egyik külföldi barátom rá szólt, hogy szerinte illetlenség, hogy miniben és topban jelent meg a templomban. Mellesleg ennek a barátomnak igaza volt. A jány tudta, hogy meglátogatjuk az egyik pap ismerősünk, tudta hova megyünk.


Mondjuk ilyen helyzetek mi másként kezeltünk volna. Na ezek után három napig sírt, hogy őt mindenki utálja és stb.


S mivel ilyen butácska állandóan kihasználják a fiúk. Egyszer kétszer ágyba viszik, aztán dobják. 26 éves, és rengeteg pár hetes randija volt, soha nem maradt meg mellette senki.


Sajnos az első bóknak bedől, elhiszi az összes megfektetős sablon szöveget, aztán hetekig kell pátyolgatni, mert kidobták.


Szóval igen előre félek. Mert szeretném, ha élvezné a nyaralását nálam, de ahogy megnyilvánul az emberek között félő hogy sok baja lesz.


Általános suliban el voltam tiltva tőle, mert rossz példával járt elől, de mondjuk úgyis barátkoztunk. Már akkor is apolgatni kellett, mert sokan bántották, lehülyézték.


Tényleg csak az a baj, hogy fogalma sincs a világról, amikor lezuhant az a repülő, kérdeztem tőle, hogy ugye milyen tragikus?

Mire ő "Jaaaaaj Isteneeem, tényleg lezuhant, és mennyi szegény ember... De ugye nem a fák közé esett? Az a sok szegény fa, már nem ad több oxigént. Mivan ha emiatt az oxigén hiány miatt hal meg egy kisbaba? Úristen ugye nem fog meghalni egy kisbaba sem?" Ez egy kicsit fájt, nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak :)


Vagy amikor beadta a diploma munkáját, rá szólt a profra, hogy "Tessék tisztelettel bánni azzal a papírral! Az egy halott fa, a halottakat tisztelni kell! Szereti a fákat.


A másik eset egy üzleti vacsorán történt, mikor is kijelentette a nagyon fontos tárgyaló felek előtt, hogy azért nem tesz csokiszószt a palacsintára, mert a feketétől szomorú lesz a palacsinta. S még volt pár ilyen beszólása minek köszönhetően az üzlet nem köttetett meg.


Akkor majdnem kirúgták, csak megbeszéltem a főnökkel, hogy inkább elvállom külföldöt, s ő jöjjön a helyemre, mert azon a poszton nem kell emberekkel érintkezzen, s most amit csinál azt tökéletesen csinálja.

2015. ápr. 19. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké, ennek egyre inkább kamu szaga van.
2015. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért kell lekamuzni mindent ami más? Te még nem találkoztál butácska/ (ostoba) emberrel. Ő ilyen. Amire rá koncentrál azt tudja, de az életben tényleg ilyen. Kb mint az autisták, egy dologban jó, az élet más területein meg passzivak. Na ő az élet más területein nem passzív,hanem gyerek.
2015. ápr. 19. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
De bizony, találkoztam. De őszintén, miért tűrné bármelyik cég az ennyire segg hülye embert? Mit tud ő adni, ami miatt egyáltalán felvették?
2015. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jól tud tárgyalni. Vagyis amíg idősebb tárgyaló partnerekkel kommunikált ott vissza fogta magát. Előadni is jól tud ezért került be. Kiskora óta két nyelven beszél, plusz még amit megtanult.


De, ez egy nemzetközi sport vállalat, és állandóan vérfrissítés van és néha nekem is fura volt amikor 23-25 éves részleg és osztályvezetőkkel ültem le komoly dolgokról beszélni. Na már most ő rögtön havernak gondolta ezeket a fiatalokat és egyáltalán nem figyelt oda magára. Úgy viselkedett velük, mint a régi barátaival.


Persze ezek a tárgyalások nem karótnyelt formában szoktak folyni, de hát attól függetlenül senki nem büfög bele a másik arcába vagy ilyesmi.


Most átrakták az én pozíciómra a beszerzésre, emailben kommunikál, eddig nincs gond.

Meg aztán nyílt titok, hogy a főnökkel van...

2015. ápr. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!