Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják a mokkában...

Miért tartják a mokkában (tv2) a sötét csisztut?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem kéne mutogatni a tévében,nem alkalmas műsor vezetésre csak ott fel-fel nyerit a lópofájával és egyfolytában azt hangoztatja hogy mekkora áldozat ,bármiről is van szó,mondjuk ezt elhiszem ,mert ilyen hülye nőszemêlyel nem lehet élni és a férje elzavarta a háztól.

2016. nov. 11. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bagoly mondja verébnek....

A tulajdonneveket nagy kezdőbetűvel írjuk.

2016. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudóskám,mi köze a kérdéshez.helyesírni tudsz,értelmezni nem?!
2016. nov. 11. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, nem kell nézni. :DD
2016. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Az nem Csisztu, hanem Demcsák. Amúgy egyet értek veled, de tudod, mióta a Fideszé a közmédia, már rég nem a tehetség számít. Ott az összes műsorvezető és műsor primitív, ezért én nem is nézem.
2016. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért a TV2-nél van még kompetens ember? Max Tilla, esetleg a Hajós de ők is csak heti 1x adják a nevüket ehhez az egész blamához.
2016. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
A helyesirásnak annyi köze lenne ehhez hogy ez egy magyar oldal. Illene magyarul helyesen , értelmesen, értelmezhetően fogalmazni.
2016. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azta,tényleg ,demcsákot akartam írni😂,a munkahelyemen megy a háttérben ez a mizéria el is szoktam kapcsolni ahogy látom a figurákat.helyes sírok menjenek el tanárnak úgyis hiány van a sulikban vagy óvodába óvónéninek azokból sincs elég
2016. nov. 11. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

4: Mióta a fideszé?

Demcsák mindig is a TV2-nél volt.

Egyébként én sem szeretem. Mutatós, csak ne szólaljon meg :)

2016. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

#8:

Gyakorlatilag #4 két dolgot mosott össze, a közmédia azóta a fideszé mióta 2/3-on vannak.

A TV2 meg nem közmédia hanem kereskedelemi de az azóta a fideszé mióta Vajna papa rátette a kezét.

2016. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csiszturól, mindig a szexvideói jutnak az eszembe.

Különben meg, csak természetfilmeket nézek altatónak, kb már úgy 15 éve.

2016. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!