Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Lépcsőzés Kardio edzésnek...

A Lépcsőzés Kardio edzésnek betudható? Fogyni szeretnék 10kg-ot, sajna Hasra híztam. Onnan a legnehezebb leadni. Az étrendemen annyit változtattam, hogy ugyan azokat eszem mint eddig, csak kevesebbet. 37/F

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kellö intenzitással csinálod, és legalább 40 percig, akkor igen.
2016. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "legalább 40 perc" azt jelenti, hogy egyfolytában, megszakítás nélkül csinálod, nem hogy összesen ennyit egy nap
2016. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok szakértő véleményt adni, de amikor esik én felváltom a futást lépcsőzéssel és még jobban le is fáraszt. Ez azt jelenti, hogy négy emeletet (71 lépcső) sétálok fel-alá 20-szor, néha megkombinálva úgy, hogy kettesével veszem a fokokat. Aki itt most fanyalogni fog neked, az nyugodtan megpróbálhatja ezt csinálni.
2016. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok.Még annyit,hogy a IX.Emeleten lakom. várok még ötleteket.Köszi.
2016. aug. 2. 13:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk Hirtelen beleugrani 40percbe majd 100 kilósan nem a legjobb döntés szerintem.Pláne hogy előtte semmilyen mozgásformát nem csináltam...legfeljebb kerékpározok melóba meg vissza...
2016. aug. 2. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lépcsőzéssel és mellette némi erősítéssel saját testsúlyos edzéssel fogytam sokat meg erősödtem is. Persze az étrendre is oda kell figyelned hogy miből mennyit eszel, nem kell drasztikus 90 napos diétába belefogni mert az egy hülyeség, normális egészséges étrend kell egy bizonyos mérték tartással és sport ez bőven elég.
2016. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 !Nos ezt a Saját súlyos edzést nagyon nem vágom,úgyértem sokféle mindent mondanak külön-külön.Az egyik erre esküszik benne a másik arra.Elég zavaró.Pl:van fent a Youtube-on videó,hogy hogyan kezdjem.Nis ebből legalább 10változat.Na meg én Magasvérnyomásra gyógyszert szedek.Szóval nem biztos hogy nekem az jó.Lehet el kellene mennem Sportorvoshoz,mielőtt bármibe is belefogok.
2016. aug. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!