Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lépcsőzéssel hogyan kell...

A lépcsőzéssel hogyan kell fogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni (heti 1kg-ot) a nyáron és lépcsőzéssel szeretném, elérni panellakásba lakom 10 emeletes úgy gondoltam oda felfútok és lejövök lifttel. Milyen tempóba kéne csinálnom? Illetve hányszor kell megcsinálnom, hogy tuti, meglegyen a heti mínusz 1kg? 20 éves vagyok 165 cm és 80kg. Kérem, csak az írjon, aki van tapasztalata és ért is hozzá köszönöm.

2016. júl. 13. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban egy jó ètrend kell, màsodsorban pedig fogyàshoz aerob jellegű, monoton, legalàbb 40 perc-1óra mozgàs kell. A lépcsőzèst ha folyamatosan megszakítod, azzal a hatékonysàgàt is csökkented, lévén kikerülsz a zsírégető pulzustartomànyból. De legfontosabb egy jòl beállított, kalória deficites ètrend.
2016. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jót írt. Először az étrend: törekedj lassan felszívodó szénhidrátokat enni. Egyél teljes kiörlésű cuccokat, cukrot egyáltalán ne, kerüld a fehérlisztet is. Aerob mozgás: az a tartomány, amikor a szived már ütemesen kalapál, de még nem ugrik ki a helyéről, mint pl. a gyors futásnál. A levegőt már gyorsabban kell venned a szokásosnál, de még nem lihegsz. Ne szakítsd meg a lépcsőzést lifttel. Fuss lefele gyalog is. Meg felfelé is. Esetleg kombináld gyors gyaloglással. Napi 1 órát vagy 2x1 órát szánj rá heti 2 pihenőnappal.
2016. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefelé is futhatsz nyugodtan, de ez azért elég kemény lesz, nem biztos, hogy bírni fogod. Egyébként a fogyás elsősorban diéta kérdése, a mozgás keveset tesz hozzá.
2016. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Térded nem fogja szeretni.
2016. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos tudom és ráadásul volt egy balesetem is.
2016. aug. 7. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!