Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejövök? 16/f

Lányok, nektek bejövök? 16/f

Figyelt kérdés
168cm magasság, 60kg, egy kicsit sem vagyok "dagadt", régen kickboxoltam, edzettem a testem, de abba hagytam az orvos miatt, néhány hónapja azt sem tudtam hogy kell programozni, programokat irni, ma már a suliban én tudom a legjobban a tanárom után, de igy is van mikor nem tud valamit és én megmondom, weboldalakat szerkesztek, 4 nyelven beszélek, és a Magyar nem az anya nyelvem, IT-ből nagyob szinten mentem versenyre ugy, hogy néhány hónapja találkoztam a programokkal, amivel dolgoztunk, nem vagyok vicces, nem vagyok beszédes, szeretek olvasni és irni, eddig néhány saját programot, verset és zenét irtam, a programok elvesztek amikor linuxot rantam a gépemre(nem kár értük), zenét lánynak irtam de a mai napig nem hallotta, nyugodt, türelmes vagyok, nem szeretek kiabálni és a hangomat emelni, van mikor kerülök néhány embert, éjszakánként aminor egyedül vagyok egy kicsit paranoiás vagyok, de ez nem azt jelenti hogy niktlfóbiás vagyok.
2016. nov. 13. 14:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Énis pont azért szeretem néhány tanáromat mert tudok egy kicsit beszélni éppgondolatu emberekkel.

Nekem épp az őszinteség miatt sose volt barátnőm, és gyakran keveredek konfliktusokba.

2016. nov. 13. 17:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne változz meg mások miatt, az őszinteség jó. Biztos vagyok benne, hogy lesz valaki aki ezt értékelni fogja.
2016. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!