Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amit meg kell kapnunk az...

Amit meg kell kapnunk az élettől, azt mindenféleképpen megkapjuk?

Figyelt kérdés

Jó és rossz értelemben is?


Ugyanis sokakat látok, hogy küzdenek, hogy elérjék céljukat, és mégsem sikerül, a számos erőfeszítés ellenére sem, és ugyanúgy van, mikor szinte közdelem nélkül megkapja az ember, amire vágyik.


Ugyanennek a negatívumát is látom: nagyon el akar valaki kerülni valamit, és csak bekövetkezik, míg más könnyűszerrel elhárítja, ami negatívum felé közeledik (amilyen rossz helyzetbe kerülhetne).


Ez sorsszerű lenne?



2016. nov. 14. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
#10: Teljesen mindegy, mit mantráz valaki. Ha tudja az anyagot, jó kérdést kap és elmondja, akkor átmegy. Ha nem, akkor nem. Hány, de hány vizsgára mentem be úgy, hogy tudom és megbuktam. Mert épp átmentek előttem sokan és a tanár már buktatni akart. És hány, de hány olyan vizsgám volt, ahova úgy mentem, hogy megbukok és pont azt az egy tételt kaptam, amit tudtam.
2016. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó, most a tanár tényezőt kihagytam, csak az alapot nézzük. Ha buktatni akarnak, buktatni fognak, de ha csak rajtad múlik, akkor igenis számít, hogy mire irányul a figyelmed.
2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Emberfüggő. Megvizsgálták kísérlettel. Csak ott egy adott, fix feladatot kellett csinálnia mindenkinek. Az emberek egy része, valóban jobban teljesített. Ők voltak a befolyásolhatók.
2016. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!