Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek?

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! A sztori úgy kezdödik hogy én vidéken dolgoztam egy gyárba 3 éven keresztül. Pár hónap gondolkodás után úgy döntöttem fel költözök Budapestre és itt dolgozok. Maga a város is nagyon tetszik nekem úgy hogy nem bántam meg hogy feljöttem. Munka is összejött szépen ahogy elterveztem na de eltelt mostmár pár hónap. Az az igazság hogy viszont itt nincsen semmi társaságom egyedül vagyok nagyon hiányoznak az otthoni dolgok barátok akiknek a többségét már 10-15 éve ismerek. Mióta fent vagyok Budapesten még szórakozni se volt alkalmam. Arról szól egy napom hogy felkelek fél 4 kor reggel hazaérek fél 3 kor délután és utána bent vagyok a lakásba. Hétvégén járom a várost kirándulok de egyedül és már elég rosszul kezdem magam érezni. A munkahelyen akik vannak ők meg 35-50 év közöttiek én meg 22 éves férfi. Viszont az van hogy nem tudok dönteni mert otthon vidéken is nagyon jó lenne barátok rokonok meg ugye 21 évig ott éltem. De Budapest meg nagyon tetszik szeretek nagyon itt lenni. Nos ti mit választanátok azt a helyet ahol régi barátok társaság meg a megszokott hely valamivel kevesebb fizetésért vagy pedig több fizetés de honvágy és nincs egy ismerösöm se itt Budapesten.
2016. nov. 16. 13:27
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Ismerkedj lányokkal, akár neten, társkeresőn, vagy bárhol..
2016. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Természetes h 21 év után honvágyad van, de szerintem megbánnád ha visszaköltöznél vidékre. A megszokott dolgok jobbnak tűnhetek, de hidd el jobb élet várhad rád Pesten.

Keress valami közösséget ahová szívesen jársz, vagy csak egyszerűen járj el kultúrált szórakozóhelyekre és hamar találsz magadnak társaságot.

2016. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!