Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes ezért psziciáterhez...

Érdemes ezért psziciáterhez vagy ilyesmihez fordulni? Nem pszichológushoz, az nem segített.

Figyelt kérdés

Sosem éreztem hogy szeretnek. Plàne a csalàdomban nem érzem se a szüleimnél.

Ez kihat a pàrkapcsolatomra és barátaim sincsenek.

Nem vagyok nyitott, nincs önbizalmam.

Mindenkinél kevesebbnek érzem magam.

Nagyon rossz ez, minden nap ezekkel küzdök de nem tudom elfogadni.

Érdemes ezzel oda fordulni, vagy mit javasoltok?

18 L



2016. nov. 18. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Anyukàmnak is voltak ilyen problèmài mert a szülei nem szerették annyira mint a testvérét. Ez rám is kihat a nagyszüleim részéről.

És anyukàm sem tudja kimutatni a szeretetét felém sem.

2016. nov. 18. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy a pszichiáter többnyire csak gyógyszereket ír fel. Arra meg ne szokj rá :(
2016. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Félek az emberektől, a véleményüktől.

Úgy èrzem én sosem leszek jó senkinek.

Bàrkiről bármilyen rosszat el tudok kèpzelni mert még a sajàt csalàdomban sem bízok annyira, hogy tudjam ők nem szúrnak hàtba.

Ha valaki közeledik felém akkor nem veszem komolyan, nem tudom fenntartani az emberek érdeklődèsét felém.

2016. nov. 18. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kis lépések... pl régen azt tanácsolták, hogy haverkodjon az ember kutyákkal. ha figyeled egy kutyi hogy viselkedik, akkor te is tudsz alap szimpatikus viselkedést tanulni. sőt. másik fontos dolog: mindig próbáld kitalálni minek örülne akivel vagy... ha kitalálod, mert ez gyakorlattal kitalálható, akkor már nyerő helyzetben vagy. ilyenek jutnak eszembe... nem tom ezek mennyire lehetnek hasznosak.
2016. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
az emberek véleményétől nem kell félned, cssak ha nincs sajátod. legyen. többnyire mindenki gondol valamit a dolgokról. gondolj te is. és akkor már nem lesz annyira félelmetes mások véleménye.
2016. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem megpróbàlok másoknak jót tenni, örömet okozni.

De mindig csalódnom kell mert nem kapom vissza annyira amennyire "vàrtam" vagy örültem volna.

Ès kihasznàlni meg hülyènek nézni nem akarom hagyni magam.

2016. nov. 18. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az érdeklődést meg úgy lehet legegyszerűbben fenntartani, ha érdeklődsz a másikról. mindenki szeret magáról beszélni. legyél kíváncsi. érdekeljen mások élete.
2016. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
az önzetlenség nagyon fontos: ha csak azért csinálsz valamit, hogy te is kapj cserébe az igen nagy hiba. próbálj úgy cselekedni, hogy ne várj cserébe semmit. csináld úgy, mint a kutyi, aki attól boldog hogy veled lehet és nem számít, hogy ezért jutalmat kapjon.... a kutyitól pl lehet önzetlenséget tanulni.
2016. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindig próbàlkozom de ilyen lelki àllapotban nem jut el az agyam egy értelmes tèmàig vagy valami.

Valamiről témàt indítok, pàr mondatot tudok beszèlgetni és vège. :/

2016. nov. 18. 22:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig szocializálódni kell, ami azt jelenti, hogy szeretned kell másokkal lenni. nem feltétlen a családra gondolok, hanem más emberekre. ki kell ebből az állapotból mozdulni. ha megáll a gondolkodásod akkor is keress témát, de olyat ami érdekel. az is járjon a fejedben, hogy te mit szeretnél és ezt oszd meg a másikkal... úgy értem, hogyha valaki érdekel akkor azt beszéld meg. sokmindent fel lehet hozni egy beszélgetésben ügyesen.
2016. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!