Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másfél éve járok pszichológush...

Másfél éve járok pszichológushoz én mosanra nagyon megszerettem, elmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy velem kivételezett kicsit. Általában heti kétszer találkoztunk egyszer a terápia miatt, meg heti egyszer elvitt jógára, mert az is jót tesz, de volt hogy heti háromszor is találkoztunk, ha valami nagy gond volt....

sokat segített nekem, volt hogy még zsebpénzt is adott. és kérem senki ne legyen rosszidnulatú és ne szólja le a pszichológusomat, tudom ,hogy ez etikailag nem helyes, de szerintem szívére vette a sorsomat... én meg mivel szeretethiányos vagyok megszerettem őt. meg hát ő foglalkozott velem eddig a legtöbbet. Az anyám nem foglalkozott velem ennyit..

Szóval nagyon megsemmisülnék, ha azt mondaná ,hogy többet már nincs rá szükségem. mert szükségem van még rá. és lehet, hogy ha helyre jönnek a dolgok az életemben, akkor már nem kötődöm majd hozzá ennyire, de addig még nagyon fontos nekem. beszéljek vele erről? vagy inkább ne is említsem ezt neki?



2016. júl. 14. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:) Valóban nem etikus, de nem ez volt a kérdésed. Neki ez a dolga, attól függetlenül, ha úgy veszed észre, hogy egyébként is kedves veled/érdekled, akkor mondd el neki, de ha szigorúan szakmai dolgokkal foglalkozik, én hagynám.
2016. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól esik ,hogy ennyire foglalkozik velem.... csak kicsit így jobban megszerettem.. nem hiszem hogy egy pszichológushoz ennyire kellene kötődni.
2016. júl. 14. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne hozd szóba ezt a témát, amíg még tart a kezelés. Biztosan ő is kedvel téged, ha ennyit törődik veled. Valószínűleg ő sem úgy gondolja, hogy végeztek es utána soha többet nem találkoztok meg nem beszéltek.
2016. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetes a pszichológushoz való kötődés, nyugodtan elmondhatod neki, ha jól esik.
2016. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!